Офіційна інформація

Комунальне підприємство «Новокаховська міська радіоорганізація» Новокаховської міської ради – підприємство, яке здійснює інформаційну діяльність в кількох напрямках: дротове та ФМ-мовлення, друковане видання «Говорить Нова Каховка», сайт «Радіо Нова Каховка».

Інформаційними послугами КП «Новокаховська міська радіоорганізація» користуються читачі і слухачі не лише Новокаховської міської ради, але всієї Херсонщини (ФМ-мовлення на хвилі 100,9 ФМ). Це люди, яким важливо знати достовірну інформацію про події в різних сферах життя ново каховської громади.

І наше підприємство надає таку можливість радіослухачам щодня – на дротовому мовленні з понеділка по п’ятницю з 6.30 до 6.45, на ФМ – мовленні – щодня з 7.00 до 8.00, з 11.00 до 12.00, з 19.00 до 20.00, на сторінках газети «Говорить Нова Каховка» – щовівторка. І кожного дня оновлюється актуальна інформація з життя міста,області і України на сайті «Радіо Нова Каховка».

В наших випусках радіо і в газеті  – рубрики інформаційного, розважального та пізнавального жанрів. Для слухачів та читачів – це важлива щоденна інформація з різних сфер життя міста, актуальні виступи керівників і спеціалістів, відповіді на важливі запитання щоденного життя громади, поради,  українська культура і традиції – поезії, пісні, народний календар, а також різноманітні оголошення і реклама.  Ці матеріали – в рубриках «Життя міста», «Влада-громада: зворотній зв’язок», «Шляхом реформ», «Мовою Закону», «А ми бажаємо вам добра», «Пісенний водограй».

Журналісти КП «Новокаховська міська радіоорганізація» фіксують важливі події життя новокаховської громади, залишаючи ці яскраві моменти на сторінках «Щоденника міста».  На території Новокаховської міської ради мешкає багато талановитих людей: письменників, поетів, співаків, танцюристів, майстрів народних мистецтв, художників. Життєвий шлях кожного з них та їх творчі знахідки – у рубриці «Таланти земляків».

Нова Каховка – місто славних спортивних традицій. За межами України відомі імена наших чемпіонів – Людмили Аржаннікової, Валерія Борзова, Сергія Чухрая, Тамари Літерової. Тож спортивні події міста минулих років і сучасності – в нашій рубриці «Спортивна арена».

Історія Нової Каховки унікальна – на будівництво Каховської ГЕС і самого міста з’їхалися учасники Другої світової війни, кращі представники молоді 50-х років з багатьох міст тодішнього СРСР. Громада нинішньої Нової Каховки – багатонаціональна. Літопис історії міста – в рубриках «Так починалася історія», «Нова Каховка: люди і події».

Про життя міста, про питання, які турбують новокаховчан, їх роздуми, враження, запитання, пропозиції, поради – в нашій щотижневій рубриці «Репортаж вихідного дня».

КП « Новокаховська міська радіоорганізація» є правонаступником Новокаховської міської радіоорганізації, яка була створена на підставі рішення Новокаховської міської ради від   21.08.2002 року.

Ліцензія на мовлення: НР № 1828-м, видана Національною радою з питань телебачення і радіомовлення від 16.10.2013 до 16.10.2023 року.