Офіційна інформація

КП «Новокаховська міська радіоорганізація» – єдиний офіційний засіб дротового радіомовлення Новокаховської міської ради.

Наші слухачі – мешканці Нової Каховки, Таврійська, Дніпрян, де загалом мешкає понад 68 тисяч жителів. Це люди, яким важливо бути в курсі щоденного життя територіальної громади. Люди, які бажають отримувати достовірну, щоденну різноманітну інформацію від першоджерел. Новокаховська радіоорганізація дає їм таку можливість щоранку, з понеділка по п’ятницю.

В наших випусках – рубрики інформаційного, розважального та пізнавального жанрів. Для слухачів місцеве дротове радіомовлення – це важлива щоденна інформація з різних сфер життя міста, актуальні виступи керівників і спеціалістів, відповіді на важливі запитання щоденного життя громади, поради,  українська культура і традиції – поезії, пісні, народний календар, а також різноманітні оголошення і реклама.  Ці матеріали – в рубриках «Життя міста», «Влада-громада: зворотній зв’язок», «Шляхом реформ», «Мовою Закону», «А ми бажаємо вам добра», «Пісенний водограй».

Журналісти Новокаховської радіоорганізації фіксують важливі події життя ново каховської громади, залишаючи ці яскраві моменти на сторінках «Щоденника міста».  На території Новокаховської міської ради мешкає багато талановитих людей: письменників, поетів, співаків, танцюристів, майстрів народних мистецтв, художників. Життєвий шлях кожного з них та їх творчі знахідки – у рубриці «Таланти земляків».

Нова Каховка – місто славних спортивних традицій. За межами України відомі імена наших чемпіонів – Людмили Аржаннікової, Валерія Борзова, Сергія Чухрая, Тамари Літерової. Тож спортивні події міста минулих років і сучасності – в нашій рубриці «Спортивна арена».

Історія Нової Каховки унікальна – на будівництво Каховської ГЕС і самого міста з’їхалися учасники Другої світової війни, кращі представники молоді 50-х років з багатьох міст тодішнього СРСР. Громада нинішньої Нової Каховки – багатонаціональна. Літопис історії міста – в рубриках «Так починалася історія», «Нова Каховка: люди і події».

Про життя міста, про питання, які турбують новокаховчан, їх роздуми, враження, запитання, пропозиції, поради – в нашій щотижневій рубриці «Репортаж вихідного дня».

Мережа Новокаховського дротового радіомовлення охоплює населені пункти Новокаховської міської ради – це Нова Каховка, Таврійськ, Дніпряни, селища Основа, Корсунка, Піщане, Маслівка, Плодове, Тополівка, Обривка. Слухачами дротового радіомовлення є переважно мешканці віком від 45 років і старші. Це значна частина мешканців, адже на території Новокаховської міської ради нині проживає понад 21 тис пенсіонерів – це третина від загальної кількості ( понад 68 тис . чол..).

Новокаховська міська радіоорганізація була зареєстрована  22.08.2002 року.

Ліцензія на мовлення: НР № 1136, видана Національною  радою України з питань телебачення та радіомовлення від 10.09.2003 року

Ліцензія на мовлення: НР № 1828-м, видана Національною радою з питань телебачення і радіомовлення від 16.10.2013

Інформація про структуру власності КП «Новокаховська міська радіоорганізація»

(на виконання вимог Закону України «Про телебачення і радіомовлення» та Порядку  подання телеорганізаціями та провайдерами програмної послуги інформації про структуру власності, затвердженого рішенням Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення від 21 січня 2016 року №2).

додаток 1

додаток 1-2

додаток 2

додаток 3

додаток 4

додаток 5

схема