Світло Великоднього тепла повернеться сторицею!

podarunki b_583x328Минулого тижня гостями нашої студії були підприємець міста, волонтер Олег Мішутін і депутат Новокаховської міської ради С.Хоменко. Вони розповіли про масштабну акцію по збору Великодніх подарунків для українських бійців – «Паска для солдата». Акцію підтримало керівництво міста на чолі з міським головою В.Коваленком, депутати міської ради від БПП Сергій Хоменко, Олександр Афанасьєв, Лілія Микитенко, Віталій Перетятько. До участі в акції запросили колективи міських шкіл. І були вражені  їх активністю, адже всі школи зібрали стільки Великодніх подарунків, що вони ледве умістилися у волонтерській машині. Пакунки, прикрашені патріотичними написами та малюнками, українські бійці отримали напередодні Великодня. Волонтери розповіли: бійці раділи, як діти, бо від подарунків віяло теплом рідного дому, людською повагою, дитячою щирістю. А тим часом тут, у Новій Каховці, школярі та педагоги дуже чекали повернення волонтерів з добрими новинами. І така зустріч відбулася.

Як розповів волонтер Олег Мішутін, після зустрічі з бійцями і добрих слів вдячності за подарунки до Великодня, він перш за все мріяв поділитися цими емоціями з маленькими волонтерами, які любов своїх дитячих сердець вклали у подарунки. Саме тому 11 травня  всі ініціатори  акції – волонтер Олег Мішутін, депутати міської ради від партії БПП С. Хоменко, В. Перетятько, Л. Микитенко, О. Афанасьєв разом з міським головою В.Коваленком зустрілися з педагогами і учнями ЗОШ №№ 5 та 7 в місті Таврійську. Такі зустрічі відбудуться в кожній школі Новокаховської міської ради, адже всі вони брали участь в акції. Звертаючись до школярів та педагогів, міський голова В.Коваленко зазначив – така допомога українським  військовим, такий зв’язок з рідною домівкою допоможе бійцям відчувати підтримку тих, кого вони захищають, і швидше повернутися до мирного життя. Говорить В.Коваленко.

З початку проведення акцій підтримки українських бійців кількість  учасників  акції стрімко зростала. Особливо після того, як зі сходу України від бійців почали надходити дзвінки  з подяками. І до акцій, що проходять в школі, долучались не лише педагоги та учні, але й мешканці Новокаховської міської ради. Про це розповіла директор Дніпрянської ЗОШ, депутат Новокаховської міської ради Лілія Микитенко.

Подяка і велике фото учасників акції, а також солодкі подарунки в цей день були вручені і педагогам та учням ЗОШ №5 м. Таврійська. Такі пам’ятні фото і подяки зі словами вдячності від українських бійців отримають всі школи Новокаховської міської ради.

Звертаючись до педагогів та учнів, В. Перетятько зазначив: він та його друзі не були депутатами, коли починали допомагати армії. І після обрання до міської ради цю роботу вони не полишили, а навпаки – більш активно до неї взялися. Він зазначив, наскільки важливі для бійців листи і малюнки дітей – вони зберігають їх під бронежилетами і постійно носять із собою, бо вважають найміцнішим захистом.

Депутат Новокаховської міської ради С.Хоменко розповів педагогам та школярам, як виникла ідея проведення акції. Коли минулого року в колі друзів обговорювали, як відзначатимуть Великодні свята і що придбають до святкового столу –  О.Мішутін мовчав. А потім запропонував – спочатку придбати великодні подарунки для українських бійців. Тоді спільно купили 500 пасок  Бериславського хлібозаводу, інші необхідні продукти і відправили подарунки з волонтерами. Але жодним продуктам бійці не раділи так, як дитячим сувенірам і малюнкам. Він попросив і надалі не забувати про бійців. Адже вони ніколи не забувають про тих, кого захищають. Про це нагадав і депутат міської ради Олександр Афанасьєв.

Олег Мішутін висловив  подяку міському голові В.Коваленку, міському голові Таврійська М.Різаку, депутатам Новокаховської міської ради від БПП – організації «Оберіг», директорам шкіл, батькам та вихованцям. Він зазначив: на сьогодні українська армія добре забезпечена всім необхідним, бійці згуртовані і рішуче налаштовані на захист країни. О.Мішутін показав фотографії  з поїздки і розповів про бійців, з якими зустрічалися волонтери, про умови, в яких вони перебувають. Ми пропонуємо вам фоторепортаж з поїздки волонтерів. Фотографії  надав волонтер Олег Мішутін.

akts_583x328

beregite sebya_583x328

listi vo_583x437

malyunki_583x328

nasl_583x1036

paski O_583x437

paski u podarunok_583x328

posilka v_583x328

prapor-2_583x437

produkti dlya b_583x437

ru (1)_583x437

ru_583x437

schastya pochina_583x1036

vo_583x437

volonter z b_583x328

 

 

[SvenSoftSocialShareButtons] Вы можете залишити коментарій, аба посилання на Ваш сайт.

Залишити коментар

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.