ФРОНТОВИК – ПЕРШОБУДІВНИК!

10ba04feb0b6f79fd7e4f5259495c615_586x389Жовтень 1950 року, коли до Ключового прибула перша група спеціалістів і робітників, вважається початком формування нового трудового колективу гідробудівників. Сюди їхали різні люди – як за віком, професіями, так і за характером. Тому для керівників різних ланок непростим було завдання згуртувати людей, налагодити дисципліну, організувати напружену роботу.
Організованість, дисципліну в організацію роботи внесли майже 700 досвідчених гідробудівників, які приїхали із Запоріжжя, а також вчорашні фронтовики, для яких Каховгідробуд став новим, вже мирним випробуванням.

Відомий учасник бойових дій, першобудівник, ветеран «Херсоноблагробуду» Федір Гаврилович Гура, якому 17 травня виповнюється 90 років, прибув на Каховгідробуд у грудні 1951 року. В роки війни він воював пройшов з боями Україну, Угорщину, Чехословаччину, Австрію. Перемогу зустрів під час Берлінської операції. З 1946 року шість років служив на Чукотці, стояв на сторожі далекосхідних рубежів. До мирної роботи на Каховгідробуді Федір Гаврилович був підготовлений і фізично, і морально. Як досвідченого, залучили його спочатку до роботи по спорудженню лінії електропередач Кривий Ріг – Каховгідробуд, завдяки якій значно поліпшилася енергозабезпеченість будови і темпи робіт. Отже наш ювіляр одночасно і фронтовик, і першобудівник.

Після Каховгідробуду Федір Гаврилович упродовж 20 років працював в управлінні механізованих робіт, в бригаді монтажників баштових кранів. Його праця втілена в цехах заводів НКЕМЗ і «Сокіл», численних об’єктах житлово-комунального будівництва, шкіл, дитячих садків. Серед колег по роботі, в системі «Херсоноблагробуду» Федір Гаврилович Гура завжди користувався заслуженим авторитетом. Друзі і колеги, без сумніву, приєднаються до нашого вітання.

Шановний Федір Гаврилович! Від імені міського голови В.І.Коваленка, генерального директора фірми «Херсоноблагробуд» А.І.Подофи, колективу сільських будівельників висловлюємо Вам щиру вдячність за Перемогу, за Ваш ратний подвиг, за багаторічну сумлінну працю!
Вітаємо з 90-літтям від дня народження, зичимо доброго здоров`я, щастя в родині, миру і злагоди! З ювілеєм Вас! А в подарунок приймайте пісню. Для вас співає Микола Рибніков.

[SvenSoftSocialShareButtons] Вы можете залишити коментарій, аба посилання на Ваш сайт.

Залишити коментар

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.