Запам’ятайте його усміхненим!

foto sayt 2_587x42218 травня у ЗОШ №10 на урочистій лінійці пам’яті вшанували пам’ять земляка, випускника школи Дениса Перепелиці, який загинув на сході України. До школи в цей день завітали батьки і вдова загиблого, керуючий справами виконкому  В.Акуленко, представник міського військкомату  Руслан Кромка, представник ГО ветеранів повітряно – десантних військ Руслан Агаєв; учасник АТО, член ГО «Біла стріла» Дмитро Марков, військовий капелан, отесь Сергій (Чудинович), настоятель Свято-Миколаївського храму, отець Миколай (Шуцький), представник БФ «Українські серця» Олег Баркаренко та представники Новокаховського Автомайдану. На лінійці були присутні педагоги та учні 4-5 класів школи.

Лінійку пам’яті відкрила директор ЗОШ №10 Тамара Василівна Коткіна.

Від імені міського голови В.Коваленка, міської влади слова скорботи батькам і вдові Дениса висловив керуючий справами виконкому В.Акуленко. А звертаючись до учнів, висловив надію, що наступні покоління українців вчинятимуть так, щоб на території України ніколи більше не було військових дій. Говорить В.Акуленко.

До сліз зворушив учасників заходу виступ класного керівника Дениса Перепелиці – Ольги Василівни Ющенко.

На фасаді школи було встановлено пам’ятну дошку на честь Дениса Перепелиці. Її відкрили батько Дениса Сергій Анатолійович Перепелиця і представник БФ «Українські серця» Олег Георгійович Баркаренко. Потім присутні на заході вшанували пам’ять всіх загиблих за Україну хвилиною мовчання. Молитву за загиблими та освячення пам’ятної дошки здійснили військовий капелан отець Сергій і настоятель Свято-Миколаївського храму, отець Миколай. До учасників лінійки пам’яті звернувся представник БФ «Українські серця» Олег Баркаренко. Він розповів, що на території Херсонщини вже встановлено понад 50 пам’ятних дощок землякам, що загинули в зоні проведення АТО. Звернув увагу, що жодного разу під час урочистостей не було поганої погоди – завжди світило сонце, отже сама природа вшановує мужність молодих бійців. На сьогодні на сході України загинуло вже понад 80 наших земляків. Олег Баркаренко говорив про це з болем, щиро бажаючи, щоб ці втрати були останніми. А про Дениса Перепелицю розповів: це був надзвичайно життєрадісний юнак. На всіх фото він завжди усміхнений. Таким він залишився в пам’яті рідних і друзів. Таке його фото – і на пам’ятній дошці. Мабуть, він хотів, щоб його запам’ятали саме таким.

Олег Баркаренко від Херсонської ОДА подарував школі книгу «Хронологія мужності», в якій – розповіді про перших 50 загиблих земляків. Готується другий том книги, але так хочеться, щоб він був останнім.  Представник БФ «Українські серця» Олег Баркаренко і представники НК Автомайдану також передали школі спортивний інвентар – як подарунок від колишнього учня школи, мужнього бійця Дениса Перепелиці.  Говорить Олег Баркаренко.

До пам’ятної дошки рідні Дениса, представники міської влади, священники, військові, педагоги та учні поклали живі квіти. Денис Перепелиця загинув у 26 років, він був бійцем окремого диверсійно-розвідувального підрозділу «Патріот». Нагороджений медаллю «За жертовність і любов до України» (посмертно).

foto sayt 1_587x394

foto sayt 3_587x418

[SvenSoftSocialShareButtons] Вы можете залишити коментарій, аба посилання на Ваш сайт.

Залишити коментар

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.