Зірки «Смарагдового міста».

11111111114-й  міський фестиваль учнівської і студентської творчості «Смарагдове місто» завершився у Новій Каховці 21 травня. Гала-концерт переможців фестивалю відбувся на сцені Літнього театру. Юні артисти Нової Каховки, Таврійська, сіл та селищ Новокаховської міської ради вразили численних глядачів своїми майстерними виступами.

А потім – «Фестивальний годинник вже лічить хвилини фіналу. Вгамувались емоції. Журі більш не буде судить. Всі чекають розв’язки, і прийде вона незабаром. І для цього ми просимо час фестивальний спинить». І розпочалася урочиста церемонія нагородження переможців 14-го міського фестивалю учнівської і студентської творчості «Смарагдове місто – 2016».

 У номінації «Образотворче мистецтво» – переможців оголосила голова журі, директор Дитячої школи мистецтв Галина Ходос та завідуюча художнього відділу дитячої школи мистецтв Аксінія Рашевська. Гостей та учасників фестивалю привітала Галина Ходос. Вона насамперед звернула увагу на виставку, розгорнуту в Літньому театрі. Це роботи переможців. Запамятайте їх імена, адже ці юні новокаховчани подають великі надії в образотворчому мистецтві – це Марина Верьовкіна, Даря Горобець, Анастасія Василишина, Поліна Осіння, Анастасія Захарченко, Марія Шульга, Анастасія Відзівашець, Анна Касьяненко, Ксенія Малова. У конкурсі «Образотворче мистецтво» були представлені понад 70 робіт маленьких художників Новокаховської міської ради. Журі відмітило не лише учасників, але й навчальні заклади. Так одноголосно рішенням журі оголошено подяку НВК №2 – за активну участь у конкурсі педагогічного і учнівського колективу навчального закладу. Галина Ходос і Аксінія Рашевська вручили фіналістам фестивалю дипломи 1, 2 та 3 ступіня і подарунки. І побажали дітям здоров’я, успіхів у навчанні і продовжувати розвивати свій талант.

В номінації «Художнє читання» переможців оголосили і нагородили заступник директора ЦБС Роза Сидоренко і голова журі, директор ПК, Заслужений працівник культури України Анатолій Лазарєв. Кращими читцями у 2016 році сталиАнтон Вознюк(БДТ), Дар’я Яковлєва(ДШМ – керівник Олена Тюкалова), Олексій Кисловський( ДШМ – керівник Олена Тюкалова ), Владислав Ігнатенко( БДТ), Анастасія Христин(учениця школи-інтернату, керівник Олена Гридасова), Валерія Ютіна( 10 кл ЗОШ №1, керівник Ірина Сердюкова), Артем Ганжа(студент приладобудівного технікуму), Віктор Татарченко( студент приборки, керівник Антоніна Матвієнко), Володимир Подаков( студент НКполітехнічний коледж).

     Директор міського ПК Анатолій Лазарєв побажав переможцям подальших творчих успіхів і нових зустрічей в наступному році вже на ювілейному, 15-му фестивалі «Смарагдове місто».

В номінації «Естрадна пісня» переможців оголосили голова журі, директор БК «Таврія», керівник Народного естрадного гурту «Перлина Таврії», член Європейського Міжнародного журі «Інтер-шоу», Заслужений працівник культури України Володимир Власенко, та член журі, директор ДМШ Катерина Козлова. В.Власенко привітав із завершенням конкурсу, побажав міцного здоров’я, успіхів, зазначив, що журі задоволено тим, яка потужна зміна претендує на велику професійну сцену. І ці таланти плекає Нова Каховка. В.Власенко від імені членів журі та всіх учасників фестивалю висловив слова подяки міському голові В.Коваленку, який завжди присутній у глядацькій залі на всіх міських фестивалях та конкурсах, і був присутній на гала-концерті фестивалю «Смарагдове місто». Не секрет, що всі фестивалі та конкурси дитячої та юнацької творчості проходять за сприяння міського голови і при його активній підтримці. В цьому році в номінації «Естрадна пісня» фіналістами стали Софія Крем’янська, Артем Бражуненко(БДТ – керівник Олександр Гребенюк) , Тетяна Сидорчук (НК дитяча музична школа, керівник Тетяна Візнович), Катерина Ліфінцева (НК ДМШ – керівник Світлана Бабенко), Дар’я Радиш(ДШМ), Марія Глушакова(БК м.Таврійськ- керівник Олександр Гребенюк), Дар’я Дяговець(НК ДМШ – керівник Світлана Бабенко), Софія Грабко(НК школа-інтернат,керівник Світлана Гумовська), Поліна Данилевська( НК ДШМ –керівник Олена Черняєва), Анна Ткач(ЗОШ №7),Наталія Копил, Ангеліна Ревицька(ДМШ), Владислав Дронь(БК ПАТ «ДМК «Таврія» – керівник В.Власенко), Анна Слабошпицька(НК ДМШ – керівник Світлана Бабенко), Анна Шульга (БДТ-керівник Олександр Гребенюк), Олена Садовник, вокальний дует у складі Ірина Караван І Анастасія Щуцька, вокальний ансамбль БДТ (керівник Олександр Гребенюк), вокальний ансамбль «Домісолька» (ДМШ – керівник Світлана Бабенко). Всім фіналістам і учасникам члени журі побажали подальших творчих перемог, наснаги і щастя на життєвому шляху.

В номінації «Хореографія» переможців оголосила Заслужений працівник культури України, балетмейстер Зразкового ансамблю танцю «Сонечко» Алла Мельниченко. Вона подякувала всім колективам, які брали участь в конкурсі. А також Новокаховській гімназії і її директору Олені Литвиновій за приміщення для проведення конкурсу. Фіналістами фестивалю стали Зразковий ансамбль танцю «Сонечко» МПК, ансамбль танцю «Любисток» БДТ, хореографічний ансамбль «Перлини» (ДШМ), колектив народного танцю «Лілея» Корсунського сільського клубу, народний ансамбль народного танцю «Молодість» міського ПК, ансамбль танцю «Родзинка», хореографічний ансамбль «Первоцвіт» ДШМ, хореографічний ансамбль НК гімназії, хореографічний ансамбль ЗОШ №3, хореографічний колектив «Розмаїття» БК м. Таврійська, Зразковий ансамбль танцю «Ручеек» міського ПК, хореографічний ансамбль «Дец авеню», ансамбль сучасного танцю «Катарина» Новолагерського сільського клубу, танцювальний клуб «Шаг» НК приладобудівного технікуму, студія Зразкового ансамблю танцю «Сонечко» міського ПК, хореографічний колектив «Перлина» Дніпрянської ЗОШ.

Володарів дипломів першого ступеню нагородили міський голова В.Коваленко і заступник начальника міського відділу культури і туризму Н.Зарудна.

Гала-концерт викликав почуття захвату від талановитих виступів дітей та молоді і почуття гордості за місто, в якому зростають такі яскраві таланти. Ці враження із задоволенням висловив міський голова В.Коваленко. Він поділився з глядачами щирою радістю від того, як активно розвиваються танцювальні колективи не лише у Новій Каховці і Таврійську, але й у селах та селищах, де за останні кілька років за кошти міського бюджету зроблено ремонт майже в усіх клубних закладах. Приміром, у Нових Лагерях  ремонт клубу вже завершується, але не очікуючи на це, танцювальний колектив Нових Лагерів наполегливо готувався до фестивалю прямо на вулиці, накресливши на землі танцювальне поле. Говорить В.Коваленко.

Отже, переможцями фестивалю стали:

в номінації «Образотворче мистецтво»Марина Верьовкіна– Дитяча школа мистецтв, Дар’я Горобець – ДШМ, Анастасія Василишина – ДШМ;

     в номінації «Художнє читання»Антон Вознюк (БДТ), Владислав Ігнатенко (БДТ), Артем Ганжа (студент приладобудівного технікуму) – керівником всіх трьох переможців у цій номінації є Ольга Ганжа, викладач БДТ.

У номінації «Хореографія» переможцями стали

ансамбль танцю «Любисток» – БДТ, керівник Світлана Липка; ансамбль танцю «Родзинка» – керівник Олена Кірковська; Зразковий ансамбль танцю «Ручеек» міського ПК – керівник Марина Ющенко; ансамбль танцю «Сонечко» міського ПК – керівник Алла Мельниченко; народний ансамбль танцю «Молодість» міського ПК – керівник Надія Рєзнікова.

У номінації «Естрадна пісня» переможцями стали

     Софія Крем’янська (ДМШ) – міський голова розповів глядачам, що ця дівчинка народилася у Великій Лепетисі, і для того, щоб талант доньки розвивався, батьки переїхали до Нової Каховки. Це справжній приклад любові до своєї дитини, зазначив міський голова.

     Серед переможців в номінації «Естрадна пісня»Дар’я Радиш (ДШМ), Ангеліна Ревицька (ДМШ), Владислав Дронь (БК ПАТ «ДМК «Таврія» – керівник Володимир Власенко), Олена Садовник (БК ПАТ «ДМК «Таврія»), вокальний дует – Ірина Караван і Анастасія Шуцька – ДМШ (керівник Людмила Власенко).

Всі вони отримали Дипломи переможців, подарунки і грошові премії. Привітали на фестивалі «Смарагдове місто» і Почесного Президента міського фестивалю-конкурсу учнівської і студентської творчості «Смарагдове місто», який десять років підтримує і заохочує молодь до участі у фестивалю і нагороджує переможців –  міського голову В.Коваленка, якому вручили подарунок. І побажали, щоб дитяча і юнацька творчість піднімала настрій і зігрівала душу.

22222222222_586x358

Відлунали фанфари 14-го фестивалю «Смарагдове місто». Всі разом нинішні і майбутні його учасники вирушили у творчу цікаву  подорож до майбутніх перемог на ювілейному 15-му фестивалі. Фіналісти фестивалю спільно зі своїми керівниками і міським головою В.Коваленком заспівали пісню фестивалю:

      Із смарагдів ми створили місто,

      Творчості відкрите, тож приходьте всі –

      Хай скінчилось свято урочисте –

      Пройде рік – зустрінемося ми!

Оргкомітет фестивалю – конкурсу учнівської та студентської творчості «Смарагдове місто – 2016» висловлює щиру подяку за допомогу у проведенні конкурсів та гала-концерту фестивалю:

  • Директору КП «Парк культури та відпочинку» Ніні Івановій, директору КП «Автоцентр» Олегу Тарабаці, директору Новокаховської гімназії Олені Литвиновій, а також головам журі – Галині Ходос, Заслуженим працівникам культури України Володимиру Власенку, Анатолію Лазарєву, Аллі Мельниченко.

Фестиваль щорічно проводиться за підтримки міського голови Володимира Коваленка.

[SvenSoftSocialShareButtons] Вы можете залишити коментарій, аба посилання на Ваш сайт.

Залишити коментар

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.