Нова Каховка: є що придбати, є де відпочити.

403435Рішенням виконкому від 26 квітня поточного року дозволено тимчасове сезонне використання території міста наступним суб’єктам господарювання: Дмитру Місюру – для розміщення квасної діжки по пр. Дніпровському в районі будинку №46 – з 1 травня по 31 серпня; Олександру Рисичу для розміщення атракціонів «Рибалочка», дитячих батутів, роздрібної торгівлі з холодильних ларів морозивом, безалкогольними напоями та цукровою ватою на дитячому майданчику на пр. Перемоги, терміном з 1 травня по 31 жовтня поточного року.

Світлані Панченко – для встановлення апарату з виготовлення цукрової вати на площі Сільських Будівельників – терміном з 1 по 29 травня поточного року.

Приватному підприємству «Відродження» для розміщення та обслуговування зони відпочинку «Казкова діброва» з 1 травня по 30 вересня 2016 року. Олександрі Білецькій – виконкомом Новокаховської міської ради надано дозвіл на розміщення квасних діжок для здійснення торгівлі квасом  з 1 травня по 31 жовтня 2016 року в наступних місцях: перехрестя вул. Горького – пр. Перемоги, по вул. Першотравневій – біля автозаправної станції, біля зупинки «Рубін», напроти пожежної частини та в районі будинку №4, а також по вул. Дружби в районі будинку №15, по вул. Паризької Комуни, біля будинків №№1, 5, 11, при умові благоустрою території.

Крім того, надано дозвіл суб’єктам господарювання для організації літніх майданчиків біля кафе «Соляріс» і клубу відпочинку «Шабо», а також по вул. Першотравнева,1 та біля кафе «Фонтан», дозволи  для здійснення торгівлі сільгосппродукцією по вул. Горького біля магазину «М’ясний дворик», дозволи на розміщення холодильних ларів  для торгівлі прохолоджуючими напоями та морозивом, для встановлення дитячого батуту біля Літнього театру та на міському пляжі.

           Рішенням виконкому від 26 квітня 2016 року надано дозвіл ТОВ «Рибацький хутір» для здійснення торгівлі живою рибою з обладнаного автотранспорту в наступних місцях: на розі вул. Горького і пр. Перемоги, біля магазину «Маяк»; на розі вул. К.Маркса і вул. Першотравнева на майданчику в районі ДП «Новокаховський ринок».

          Також дано дозвіл суб’єкту господарювання Анатолію Марченку на розміщення та обслуговування літнього майданчику по вул. Першотравнева, в районі автобусної зупинки напроти кінотеатру «Юність» –  при умові облаштування дитячого кафе  в орендованому приміщенні та використання майданчика виключно для виносної торгівлі товарами, які не відносяться до підакцизної групи товарів.

Виконком надав дозволи переліченим суб’єктам господарювання при умові дотримання у своїй роботі правил дрібно роздрібної торгівлі, укладення належним чином трудових договорів з найманими працівниками, забезпечення найманих працівників відповідними документами та спец формою, а також забезпечення  відповідного санітарного стану біля торгових точок. 

[SvenSoftSocialShareButtons] Вы можете залишити коментарій, аба посилання на Ваш сайт.

Залишити коментар

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.