Новокаховська Ліга Клубу Веселих та Кмітливих –  мрія здійснилася!

foto 2_586x35126 травня відбулася дружня зустріч команд КВК з різних міст – Нової Каховки, Каховки, Скадовська, Кривого Рогу. А пройшла вона у Новій Каховці, у залі агроколеджу.

Мета фестивалю – втілити у життя ініціативу молоді міста – створити Новокаховську лігу КВК. В міському фестивалі гумору взяли участь команда КВК гуманітарного університету «Україна» – «Тяп-Ляп»( капітан команди Ігор Панахов), команда Новокаховського політехнічного коледжу «Все будет» (капітан команди Володимир Подаков), агроколеджу – «Молодежка» (капітан команди Олексій Лапін), а також гості міста – команда КВК з Каховки «Щемиловские квартиранты»(капітан команди Юрій Скляр), команда КВК «Сборная поколений» з Кривого Рогу (капітан команди Юрій Пучков), команда КВК «Все нормально» з Каховки (капітан команди Олександр Можецький), команда КВК «Смайли» зі Скадовська (капітан команди Василь Коваленко), команда КВК «Рука в синице» – м. Скадовськ (капітан команди Єлізавета Ніжник). І ще одна команда, яка на цьому фестивалі була одночасно і учасником і організатором – це команда під назвою «Ой, все» з Нової Каховки (капітан команди Максим Руденко). В фіналі фестивалю всі учасники отримали подарунки від спонсора фестивалю – магазину «Ельдорадо» та відділу сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту.

foto 1_586x364

Серед членів журі на фестивалі гумору були: представник генерального партнера – кращого у Новій Каховці за ціною і якістю у своїй сфері – заступник  директора магазину «Ельдорадо», активний учасник студентського самоврядування Нової Каховки, президент студради НК політехнічного коледжу Владислав Разенков, а також людина, яка має потужний досвід в організації КВК, начальник Каховського відділу у справах молоді Віктор Зубков, начальник міського відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Наталія Таран та давній друг новокаховської молоді Сергій Кошелєв.

Розпочав фестиваль гумору запальний виступ учасників школи-танцю «Life in dance» (керівник Дар’я Барансата). А потім  перед глядачами виступили команди, які отримали без перебільшення історичний шанс відкрити Новокаховську лігу КВК. Відбувся конкурс «Привітання» із символічною темою «Ми починаємо». Глядачі із задоволенням підтримували виступи команд, оплесками оцінювали яскравий гумор і цікаві відповіді на запитання глядацької зали та завдання журі. В результаті задоволеними залишились всі. Команди познайомились, позмагались, продемонстрували почуття гумору, потішили глядачів цікавими виступами. Та головне – було дано потужний старт фестивалю гумору, і тепер можна впевнено стверджувати: Новокаховська ліга КВК зробила свої перші впевнені кроки і здійснила заповітну мрію новокаховської молоді.

          Щира подяка за підтримку і допомогу в організації проведення фестивалю Новокаховської відкритої ліги КВК міському голові В.Коваленку, відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту, відділу культури, КП «Кінотеатр «Юність», головним спонсорам – магазину побутової та цифрової техніки  «Ельдорадо» та святковій агенції «Радуга» – все для організації кращого свята в місті та області. А також виробникам мінеральної води «Каховка», і акціонерному товариству «Тройка».

 

[SvenSoftSocialShareButtons] Вы можете залишити коментарій, аба посилання на Ваш сайт.

Залишити коментар

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.