В Новій Каховці створено волонтерський центр!

IMG_20160607_113013_586x440У Новій Каховці на базі ГО «Біла стріла» створено волонтерський центр.

Як розповів керівник організації Дмитро Марков, необхідність створення такого центру стала очевидною після звинувачень деяких волонтерів міста на адресу представників міської влади з приводу того, що начебто ніхто в місті не піклується про бійців – учасників АТО і їх родини, що вони залишені напризволяще зі своїми проблемами. Такі заяви обурили  керівників ГО «Біла стріла» і «Ніхто, крім нас» Дмитра Маркова і Володимира Арнаута та членів їх організацій, які неодноразово зверталися до керівництва міста із багатьма питаннями з приводу допомоги українським бійцям в зоні проведення АТО, бійцям, що повернулися в місто, та їх родинам, а також  родинам загиблих учасників АТО. Всі ці питання терміново розглядалися і остаточно вирішувалися як безпосередньо міським головою, так і його заступниками, зазначили керівники вищезгаданих організацій. А тим, хто цього не знає, варто було б не акції проводити, а без зайвих емоцій, а тим більше – без необґрунтованих звинувачень –  поцікавитися зробленим у заступника міського голови С.Давидюка. Говорять Леонід Кондрацький і Дмитро Марков.

Що стосується волонтерської роботи, то не секрет, що на сьогодні в цьому питанні багато неузгодженостей з приводу того, кому з бійців і яка потрібна допомога, а серед населення зростає хвиля незадоволення розподілом зібраної допомоги, бо практично немає звітності про її використання. Приміром, у Новій Каховці на сьогодні працює близько двох десятків волонтерів, які зазвичай навіть не знайомі. Саме тому весь перелік питань волонтерської допомоги і допомоги учасникам АТО, їх родинам та родинам загиблих бійців потребує системного підходу, об’єднання зусиль всіх структур та організацій, які працюють в цьому напрямку. Тож з’явилася очевидна необхідність об’єднати зусилля і створити волонтерський центр.

З такою ініціативою виступили президент та віце-президент ГО «Біла стріла» Дмитро Марков і Леонід Кондрацький, керівник  ГО «Ніхто, крім нас» Володимир Арнаут. З цього приводу 7 червня вони зустрілися з міським головою В.Коваленком, його заступником Сергієм Давидюком, нещодавно призначеним радником міського голови Русланом Агаєвим і керуючим справами виконкому В.Акуленком.

Про те, якою бачать роботу волонтерського центру, якими будуть напрямки цієї роботи, розповів президент ГО «Біла стріла» Дмитро Марков. За його словами, перш за все має бути об’єднання волонтерської роботи і координація дій – яку допомогу і яким  військовим частинам необхідно надати. Не менш важливе питання – звіт про надану допомогу та інформування про це мешканців міста через ЗМІ. Говорить Дмитро Марков.

Важлива складова роботи – допомога новокаховським бійцям,які нині перебувають в зоні проведення АТО, підтримка зв’язку з ними. І надання їм  саме тої допомоги, яка їм необхідна. Говорять Леонід Кондрацький і Дмитро Марков.

Ідеями щодо роботи волонтерського центру поділилися радник міського голови Руслан Агаєв і керівник ГО «Ніхто, крім нас» Володимир Арнаут. Вони запропонували створити склад волонтерської допомоги, де буде встановлено камери, і кожен мешканець міста завдяки онлайн – трансляції зможе побачити, яку допомогу зібрано і куди та хто її вивозить. Все буде прозоро і посилить довіру громади до волонтерської роботи. З іншого боку, така система дасть можливість і військовим звернутися за конкретною допомогою – одягом, взуттям, продуктами харчування, маскувальними сітками. Говорять Дмитро Марков і Руслан Агаєв.

Ініціативу членів ГО «Біла стріла» і «Ніхто, крім нас» щодо створення в Новій Каховці волонтерського центру підтримав міський голова В.Коваленко, депутати міської ради. Волонтерський рух має набрати певного передбаченого, спланованого і профінансованого варіанту співпраці, зазначив міський голова.

Вже виділено приміщення і відомо, що склад волонтерської допомоги розміститься за адресою вул. Щорса, 20. А сам волонтерський центр розпочне діяльність на базі ГО «Біла стріла», яку очолює Дмитро Марков. Центр запрошує до співпраці всіх волонтерів міста. Із запитаннями та пропозиціями до Дмитра Маркова ви можете звернутися за телефоном 050-86-03-679. Заступник керівника ГО «Біла стріла» Леонід Кондрацький – телефон 095-30-62-230.

[SvenSoftSocialShareButtons] Вы можете залишити коментарій, аба посилання на Ваш сайт.

Залишити коментар

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.