ПОВЕРНІТЬ ВКРАДЕНЕ!

267076458b55d4ec70e2fc798d96ba37afb3e663Як повідомив начальник Новокаховського міжрайонного управління ПАТ «Херсонгаз» Олексій Панков, протягом березня-травня поточного року на об’єктах газопостачання населених пунктів області  було зафіксовано низку втручань в роботу систем спостереження за діяльністю обладнання: вкрадено кілька сонячних панелей, які забезпечують з’єднання для оповіщення на випадок аварійної ситуації.

У зв’язку з цим, ПАТ «Херсонгаз» звертається до мешканців населених пунктів громадськості та місцевих органів влади – більш уважніше ставитися до об’єктів газопостачання на території та в межах ваших поселень. Адже несвоєчасне реагування на аварійну ситуацію через крадіжку обладнання може призвести до раптового відключення одного або кількох  населених пунктів в будь-який час доби та пору року. Це завдасть значних збитків і навіть може призвести до аварії з непередбачуваними наслідками.

Громадяни, які протягом визначеного періоду незаконно заволоділи майном ПАТ «Херсонгаз», зокрема, здійснили крадіжку сонячних панелей на газорозподільних пунктах – керівництво підприємства закликає добровільно повернути вкрадене з гарантією з боку підприємства не розповсюджувати інформацію про даний випадок у правоохоронних органах. Обладнання на газових пунктах дуже специфічне і не може бути застосоване у побуті або як металобрухт.

[SvenSoftSocialShareButtons] Вы можете залишити коментарій, аба посилання на Ваш сайт.

Залишити коментар

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.