Нам сумувати ніколи, бо вже прийшли канікули.

517 червня завершують роботу пришкільні табори відпочинку. Як повідомила спеціаліст міського відділу освіти Тетяна Лисенко, протягом двох тижнів 13 пришкільних таборів відвідали 663 школяра. З них 600 дітей відпочивали і харчувалися завдяки фінансуванню з міського бюджету. В цьому році обсяги фінансування зросли, на одну дитину було передбачено 27 грн на день. Загалом з міського бюджету було виділено 226 тис 800 грн. Для 63 дітей путівки до пришкільного табору придбали батьки. Вартість путівки – 370 грн. Загалом батьки сплатили 23 тис 814 грн. За такі кошти діти змогли змістовно провести вільний від навчання час і двічі повноцінно харчуватися: в меню на сніданок та обід були свіжі фрукти, овочі, молочні та м’ясні продукти.

1
Тетяна Лисенко повідомила про позитивні зміни, які відбулися в цьому році. По-перше, вже другий рік поспіль активно працюють мовні табори. І якщо в минулому році ця робота лише починалася, то у 2016-му вже у дев’яти з тринадцяти пришкільних таборів діти протягом двох тижнів поглиблювали знання з англійської мови. А у ЗОШ №7 спілкувалися двома мовами – англійською і польською.

2
Цікавими і насиченими були мовні програми у Новокаховській гімназії і ЗОШ №1. У НВК №2 запрацював сайт пришкільного оздоровчого табору «Здоров’ятко». Серед англомовних цікавинок – ранкова зарядка англійською мовою, перегляд мультфільмів мовою оригіналу. Численні ігри, розваги, пізнавальні заняття, які з дивовижною швидкістю поповнювали мовні знання школярів. Ще одна новина цього року – вперше запрацював табір відпочинку на території Корсунської школи.
Як розповіла Т.Лисенко, перебуваючи у пришкільних таборах, діти здійснили багато цікавих подорожей містом, побували на екскурсіях у картинній галереї, музеї історії Нової Каховки. Змістовним було спілкування школярів з членами ГО «Самаритянин». Багато яскравих вражень діти отримали від колективного відвідування кіносеансів у міському кінотеатрі «Юність». Директор кінотеатру Галина Гірна зробила все для того, щоб юні глядачі за доступними цінами змогли переглянути цікаві новинки сучасного дитячого кіно . Школярі отримали задоволення, а батьки висловили численні подяки за цікаві і доступні кіносеанси.
У цьому році на базі позашкільних закладів табори відпочинку не працювали. Вирішили, що замість цього вихованці БДТ, станції юних техніків та інших позашкільних закладів завітають до пришкільних таборів, щоб запропонувати школярам цікаві конкурси, майстер-класи, змагання і тематичні святкові зустрічі. І не помилилися. Час провели настільки цікаво, що зрозуміли: так варто робити й наступного року. А також досвід роботи пришкільних таборів показав, що є сенс відкривати їх ще до завершення навчального року. Відвідуючи табір, діти легше зможуть перейти від напруженого навчального року до цікавого літнього відпочинку, переконані педагоги.

4
Як повідомила заступник начальника міського відділу освіти Т.Калиниченко, якщо для більшості школярів розпочалася весела пора літніх канікул, то червень – напружена і відповідальна пора для випускників. Триває ЗНО – останній іспит відбудеться 23 червня. А потім у школах Новокаховської міської ради розпочнеться підготовка до нового навчального року.
Продовжується прийом документів у перші класи. За словами Т.Калиниченко, у цьому році спостерігається зменшення кількості першокласників. Якщо минулого року їх було 800, то на 13 червня документи у перший клас подані на 750 дітей. У 1 клас у новому навчальному році вже записано 42 дитини у Дніпрянській школі, 21 дитину у Маслівській і 12 дітей – у Корсунській школах.

3

[SvenSoftSocialShareButtons] Вы можете залишити коментарій, аба посилання на Ваш сайт.

Залишити коментар

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.