Тренеру Ігорю Андрійовичу Каратуну – 60 років.

2Тренер ДЮСШ Новокаховської міської ради Ігор Андрійович Каратун 21 червня відзначає 60-літній ювілей. Він – наставник ново каховських легкоатлетів, і його вихованці подають великі надії та здобувають вагомі перемоги.

Так, в минулому році на Чемпіонаті області з легкої атлетики його вихованка Ксенія Дуденко посіла 2-е місце в метанні списа, і 3-е місце у стрибках у висоту, а також 1-е місце у стрибках в висоту і 2-е місце у штовханні ядра на відкритій першості Херсонщини. Кращий результат на Чемпіонаті області з легкої атлетики показала Валерія Петрова. Перше місце серед юнаків посів Максим Махітка. Володарями призових місць стали вихованці Ігоря Каратуна Яна Хисматуліна і Карина Арутюнова, на високий професійний рівень вийшла Марія Горєлова, яка здобуває перемоги на Всеукраїнських турнірах. Серед вихованців відомого тренера четверо нині входять до складу збірної України – Настя Мохнюк, Поліна Галкіна, Владислав Шелухін і Катерина Столярова. Ще один вихованець, Чемпіон України Руслан Бугаєнко нині мешкає у Саудівській Аравії.

Ігор Андрійович наполегливо намагається зацікавити все більше юних новокаховчан здоровим способом життя, відірвати їх від комп’ютерів і назавжди подарувати любов до спорту. Він переконаний: «Молодь – наше майбутнє. І наскільки хочемо бачити їх щасливими і перспективними – настільки ми повинні докладати сил і терпіння, щоб закласти для них фундамент здорового спортивного життя змалечку. Ті, хто сьогодні віддає перевагу спорту і здоровому способу життя – це наш золотий фонд. І я радий, що в Новій Каховці він є»– із захопленням констатує Ігор Каратун.

1

А Новій Каховці пощастило, що в нашому місті є такий тренер. І сьогодні з нагоди ювілейної дати народження Вас, шановний Ігоре Андрійовичу, вітають міський голова В.Коваленко, відділ сімї, молоді, фізичної культури та спорту і його керівник Н.Таран, тренери, спортсмени і спортивна громадськість Нової Каховки. Ось які привітання вони Вам надсилають:

С Юбилеем! Оптимизма! Бодрости! Сил, здоровья, долгих лет счастливых! Пусть послужит поводом для гордости множество удач и дел красивых! Пусть всегда фортуна улыбается, окружают Вас родные лица! Самое заветное – сбывается! Самое прекрасное – случится!.

А в подарунок від міського голови В.Коваленка, відділу у справах сімї, молоді, фізичної культури та спорту і його керівника Н.Таран, тренерів, спортсменів міста, і всієї спортивної громадськості Нової Каховки  – для сьогоднішнього ювіляра, талановитого тренера Ігоря Андрійовича Каратуна прозвучить його улюблена пісня. Співає Володимир Кузьмін «Семь морей».

[SvenSoftSocialShareButtons] Вы можете залишити коментарій, аба посилання на Ваш сайт.

Залишити коментар

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.