З Днем молоді України!

fghjmn124 червня, напередодні Дня молоді, міський голова В.Коваленко зустрівся з молодіжними активістами – лідерами навчання, культурного і спортивного життя новокаховської студентської молоді. Студентські лідери отримали подяки міського голови і міського відділу сім`ї та молоді, а також подарунки – щоденники, до яких В.Коваленко порадив записувати найкращі, найяскравіші моменти  студентського та особистого життя. Урочиста частина зустрічі змінилася щирим спілкуванням, під час якого молодь  пригощалася соками, тістечками і цукерками.

Значна частина нагороджених – цьогорічні випускники, які вже незабаром розпочнуть свій професійний шлях. Шкода, що багато з них поїдуть з міста. Як не вистачатиме їх талановитих виступів, свіжих ідей і молодіжного гумору. Але Нова Каховка завжди чекатиме на їх повернення, запевнив  В.Коваленко.

foto 1_586x440

foto 2_586x440

Міський голова вручив студентам-активістам Нової Каховки подяки  за особистий внесок у справу реалізації молодіжної політики, сприяння духовному, інтелектуальному та фізичному розвитку  молоді, виховання в неї почуття громадської свідомості і патріотизму та з нагоди Дня молоді. Подяки від відділу сім`ї та молоді вручила спеціаліст відділу Вікторія Костенко.

foto 3_586x440

foto 4_586x440

foto 5_586x440

Студенти розповіли про себе, про заклади, в яких навчаються, пригадали яскраві моменти студентського життя.

Міський голова поділився з молоддю спогадами про свою юність, роки навчання, розповів веселі студентські історії і побажав нинішнім студентам робити вірний вибір і на професійному, і на особистому шляху, цінувати студентську дружбу, не втрачати почуття гумору і молодіжного завзяття. І нагадав, що де б вони не були – їх завжди радо зустрінуть у рідній Новій Каховці.

Лідери новокаховського студентства  подякували В.Коваленку за щирий інтерес до життя молоді Нової Каховки, підтримку  молодіжних ідей, власну участь у численних молодіжних заходах, за молодість душі, завдяки чому міський голова добре розуміє прагнення юних новокаховчан і підтримує їх сміливі ідеї.

foto 7_586x440

foto 6_586x440

26 червня Україна відзначає День молоді. В нашій державі це свято встановлено Указом Президента України від 22 червня 1994 року,на підтримку ініціативи молодіжних об`єднань і організацій. Це свято для всіх, хто молодий душею, хто здатний на рішучі вчинки і щирі почуття. Свято небайдужих, енергійних, запальних, винахідливих, закоханих. Ми вітаємо вас, молодь Нової Каховки! 

foto 8_586x440

[SvenSoftSocialShareButtons] Вы можете залишити коментарій, аба посилання на Ваш сайт.

Залишити коментар

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.