Ми – українці, є були і будемо!»

b5479128 червня Україна відзначає 20-ту річницю з дня прийняття Конституції незалежної держави. Загальнообласні заходи Херсонщина відсвяткує у с. Республіканець, де свого часу була розташована Кам`янська Січ і знаходиться могила козацького ватажка Костя Гордієнка. А міста і райони проводять заходи напередодні загальнодержавного свята.
У Новій Каховці таке святкування відбулося 24 червня у Літньому театрі. Біля входу у театр грав духовий оркестр міського Палацу культури, ново каховська малеча малюнками на асфальті зобразила Україну своєї мрії.

foto 1_586x440

foto 2_586x440

foto 3_586x440
Урочистості у Літньому театрі розпочалися Українським маршем, під звуки якого до глядацької зали впевненою ходою, з державними прапорами увійшла новокаховська молодь. А перед сценою розташувалася малеча в українських костюмах, з повітряними кульками кольорів державного прапора.

foto 4_586x440

foto 5_586x440

foto 6_586x440 (1)

Новокаховчан напередодні 20-ї річниці Дня Конституції України привітав міський голова В.Коваленко.

foto 7_586x440
«Якою ж довгою була дорога до незалежності нашої держави», – сказав міський голова, звертаючись до новокаховської громади. – Ця дорога виміряна мільйонами загиблих, століттями очікування і рішучих дій, зради, сліз, боротьби, і наполегливого руху вперед. До незалежної країни, яка матиме свої кордони, мову, свої державні символи, свої традиції, культуру і свій самостійний шлях розвитку. 20 років назад незалежна Україна отримала свою Конституцію – документ, що дає право. Право – це дія. І я хочу, щоб ми з вами нарешті зрозуміли: ніхто за нас нашу долю не вирішить. Наша доля – у налагоджені стосунків між собою, у повазі до державних символів, до власної країни, її мови і її законів, особиста участь у розвитку України. Конституція нашої держави – одна з найкращих і найдемократичніших у світі. Давайте поважати і виконувати головний Закон України. І пам’ятати не лише про наші права, але й про наші обов’язки».
Разом з міським головою новокаховська громада заспівала Державний Гімн України.
Кожен громадянин України, який досяг 16-річного віку, повинен мати документ, який засвідчує особистість і належність до громадянства держави – це паспорт.
Напередодні 20-ї річниці Конституції України юні новокаховчани – Даря Шестовець, Вячеслав Піскун, Рената Надєєва і Зоряна Стаднік перед новокаховською громадою отримали цей документ. Їх привітали з цією подією та вручили паспорти міський голова В.Коваленко і завідуюча Новокаховського міського сектору управління державної міграційної служби України в Херсоні Світлана Кулик. Новокаховчани вітали юних громадян України оплесками.

foto 8_586x440

foto 9_586x440

А потім в таку урочисту мить згадали всіх, хто боровся за волю українського народу. Ніколи не згасне в наших серцях глибока шана до яскравого сузір’я борців за народне щастя, до геніїв, що віддали свій талант рідній Україні. Це Тарас Шевченко, Богдан Хмельницький, Пилип Орлик, Григорій Сковорода, Михайло Грушевський, Іван Франко, Леся Українка, Василь Стус та багато інших. Вони навіки закарбували своє ім`я у книзі славнозвісних синів та дочок української землі, які боролися за конституційний лад і Незалежність України.
Новокаховчани згадали і полеглих на Майдані за свободу української нації, героїв «Небесної Сотні», які розпочали сучасний етап боротьби за краще майбутнє України. Згадали загиблих учасників АТО, серед яких – і наші земляки – Сергій Подгорний, Віталій Галета, Денис Перепелиця, Олег Гребінський, Роман Гавриленко.
Пам’ять Героїв України вшанували хвилиною мовчання і покладанням квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку, яке здійснили міський голова В.Коваленко, діти і молодь Нової Каховки.

foto 10_586x440

foto 12_586x302

foto 13_586x331

foto11_586x440

З нагоди 20-річчя Конституції України у Літньому театрі відбувся святковий концерт. Новокаховчан зі святом вітали вихованці та вихователі дитячого садка «Казка», народний ансамбль народної пісні «Біла акація», народний ансамбль сучасного танцю «Роксолана», народний вокальний ансамбль «Чисті ключі», Вікторія Грицутенко та народний ансамбль народного танцю «Молодість», бандурист Іван Діденко, Світлана Гумовська і народна вокальна студія «Джерела», Валерія Галицька, Народний ансамбль народного танцю «Молодість», Зразковий ансамбль танцю «Сонечко»,дитячі хореографічні студії, чоловіче тріо – Микола Ткаченко, Віктор Чабан і Віктор Коник. Керівники колективів – Надія Рєзнікова, Олександр Шеремет, Олена Рубаненко, Стефанія Олійник, Анастасія Ванічкіна, Людмила Власенко, Алла Мельниченко, Марина Ющенко, Микола Ткаченко.

foto 14_586x440

foto 15_586x440

foto 16_586x440

foto 17_586x440
Вітаємо з 20-річчям Конституції України!

Я – українець. Хочу право мати завжди усе, що думаю, казати. На незалежну та міцну державу. На все, що гарантовано по праву.
Я – українка. І моє це право – любити землю горду й величаву та дух свободи набирати в груди. Ми – українці – є, були і будем!
К.Бужинська – «Україна – це ми!»

[SvenSoftSocialShareButtons] Вы можете залишити коментарій, аба посилання на Ваш сайт.

Залишити коментар

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.