Пам’яті Справжньої Людини.

foto 1_586x785Боляче усвідомлювати, що життя людське має межу. Боляче прощатися з людиною, яка на життєвому шляху стала рідною по духу, близьким другом, мудрим наставником, спілкування з яким – наче ковток джерельної води.

28 червня  пішов з життя Володимир Йосипович Лозовий.  Люблячий і турботливий батько і дідусь. Мудрий, відповідальний керівник, інтелігентна і порядна, Сильна Духом  і Світла Людина.

В найскладнішій ситуації  він повторював, що морякам під силу будь-які шторми. Ретельно збирав і зберігав кожну сторінку історії Нової Каховки. І щедро ділився цим скарбом зі школярами та студентами, новокаховчанами і мешканцями інших міст, які були частими гостями музею.

До останнього дня він готував радіопередачі про відомих новокаховчан, турбуючись, щоб ні про кого з ювілярів не забути. Любив історичні книги, які читав щодня.  І стиглі яблука, якими пригощав найближчих друзів.

18.09.2012- foto 5_586x440

З особливою ніжністю і хвилюванням завжди згадував про свою батьківщину, свій рідний Лебедин на Черкащині, про своїх батьків і всю родину. А своїх земляків вважав талановитими в усьому, щедрими і привітними, дотепними гострословами. І сам завжди залишався таким.  Був чудовим оратором,  обґрунтовано і переконливо висловлював свою думку з приводу важливих питань життя Нової Каховки. Любив пісні, писав вірші, мав чудове почуття гумору.

foto 2_586x730

Від батьків Володимир Йосипович  успадкував працьовитість і порядність, людяність і щирість. І залишався таким протягом усього життя: в студентські роки та роки служби на флоті, під час роботи у школі, ПТУ №14, фірмі «Херсоноблагробуд»,в депутатському корпусі, керівником управління праці і соціального захисту населення і музею історії Нової Каховки.

Після десятирічки Володимир Йосипович відслужив три роки у Військово-Морських Силах, у Владивостоці, двічі проїхав через увесь СРСР на Далекий Схід, побував у Ташкенті, Ризі, Москві, Ярославлі, майже в усіх областях України. Після закінчення Харківського Державного університету ім. Горького він приїхав до Нової Каховки. Своє перше місце роботи опановував у ЗОШ №1.

foto 3_586x877

Володимира Йосиповича Лозового  вирізняли ерудованість, інтелігентність, пунктуальність. Він завжди виконував обіцянки. Був надійним і в роботі, і в дружбі. Іінував життя і намагався щохвилини наповнювати його яскравими подіями. Його рукою написано багато цікавих розповідей про земляків – черкащан і  новокаховчан, які  друкувалися у  новокаховських і шполянських газетах.

З глибокою повагою Володимир Йосипович ставився до фронтовиків, записував їх спогади,  і все життя намагався передавати цей спадок наступним поколінням, щоб  не перервалася ниточка історичної пам’яті.

foto 6_586x806

Володимир Йосипович Лозовий пішов від нас, залишивши нам у спадок світлі спогади, мудрі поради, мужні і людяні вчинки. Телефонуючи друзям, він завжди казав: «Добрий день, мої хороші. Як ви там без мене».

Володимир Йосипович, нам буде дуже Вас не вистачати!

foto 4_586x440

Міський голова В.Коваленко, Новокаховська міська рада, виконавчий комітет, відділ культури і туризму, ПАТ «Фірма «Херсоноблагробуд», Управління праці і соціального захисту населення, міська Рада ветеранів війни та праці, Спілка воїнів – інтернаціоналістів, керівники та колективи навчальних закладів міста, музей історії Нової Каховки, музеї міста, редакція міського радіо висловлюють щирі співчуття рідним та близьким Володимира Йосиповича Лозового.

Прощання з ним відбудеться сьогодні, 30 червня, о 12 годині, за адресою вул. Леніна 27 а, поряд з дитячою музичною школою.

[SvenSoftSocialShareButtons] Вы можете залишити коментарій, аба посилання на Ваш сайт.

Залишити коментар

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.