Кількість отримувачів субсидій зростає.

1456465435_subsydiyiЗначно зросла кількість мешканців міста, які звернулися за призначенням субсидій. Про це на апаратній нараді 4 липня повідомила начальник УПСЗН О.Стоянчук.

На сьогодні на території Новокаховської міської ради мешкає 28 тис 800 сімей, з них станом на 1 липня понад 12 тис. сімей отримують субсидії. Лише у цьому році за призначенням субсидії звернулися 5 тис. 833 родини. Зараз в літній період субсидії отримують не всі заявники, оскільки більшу частку в загальній сумі субсидії займає опалення. Але ті, хто вже оформив субсидію, матиме можливість отримати автоматичний перерахунок субсидії на зимовий період.

Як повідомила О.Стоянчук, планові призначення на субсидію вже закінчилися у червні. З початку року організаціям нараховано коштів по субсидіям 63 млн. грн. Нині управління робить обрахування, згідно з якими в подальшому обласне управління зможе змінити планові призначення і додати необхідні суми коштів у серпні. За словами О.Стоянчук, чимало сімей не використали норми споживання газу та електроенергії. Тож будуть здійснені перерахунки, зроблені акти звірки і підприємства мають повернути кошти до Державного бюджету.

На кожного отримувача субсидії заведено особову справу, тож архів управління зростає щогодини. На сьогодні, за словами В.Коваленка, управління потребує додаткового приміщення для розміщення архіву і поліпшення умов праці працівників. Адже від цього залежить і якість надання послуг мешканцям міста, зазначив міський голова.

[SvenSoftSocialShareButtons] Вы можете залишити коментарій, аба посилання на Ваш сайт.

Залишити коментар

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.