Нагадуємо нові назви вулиць.

1429793931900ce406b528b09Шановні радіослухачі! Сьогодні приносимо вам вибачення за прикру помилку, яка була допущена в інформації щодо перейменування вулиці 60 років Радянської влади. Звертаємо увагу, що вул. 60 років Радянської влади рішенням сесії Новокаховської міської ради від 25 лютого 2016 року перейменована на вул. Таврійську.

Крім того, на численні прохання радіослухачів, нагадуємо нові назви вулиць Нової Каховки, Таврійська, а також інших населених пунктів Новокаховської міської ради.

25 лютого 2016 року Новокаховська міська рада прийняла рішення про перейменування вулиць Нової Каховки. Відповідно до Постанови КМ України від 25 травня 2011 року №559 «Про містобудівний кадастр», наказу Міністерства юстиції України від 6 липня 2012 року  №1014/5 «Про словники Державного реєстру речових прав на нерухоме майно», Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», керуючись пунктом 41 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», згідно з цим рішенням вулиці Нової Каховки отримали наступні назви: вул. Калініна – вул. Андріївська, вул. Кірова на вул. Джерельна, вул. Комсомольська на вул. Паркова, вул. Латиських Стрільців – на вул. Торгова, вул. 60 років Радянської влади – на вул. Таврійська, вул. Радянську – на вул. Кобзаря, вул. Щорса на вул. Соборна, вул. Леніна спочатку на вул. Т.Шевченка, а рішенням сесії від 14.04.16 – внесено зміни і вул. Леніна перейменовано на вул. Історичну, вул. Дзержинського на вул. Дружби, вул. Куйбишева на вул. Рибальську.

Крім того, розпорядженням голови Херсонської ОДА Андрія Гордєєва від 18 травня 2016 року  №337, перейменовано наступні вулиці Нової Каховки: вул. К.Маркса – вул. Героїв України, вул. Піонерську – на вул. Затишну, вул. Жовтневу – на вул. Новоселівську, вул. Паризької Комуни – на вул. Французьку.

Рішення про перейменування вулиць на території Дніпрянської селищної ради було прийнято на сесії 18 лютого 2016 року №71. Згідно з рішенням, вул. К.Маркса – вул. Вишнева, вул. Щорса – вул. Гната Шила, вул. Комінтерна – вул. Монастирська, провулок Червоноармійський – на пр. Армійський, пр. Радянський – на пр. Козацький, пр. Комсомольський – на пр. Хитрий, пр. Піонерський – на пр. Ключовий.

Рішенням Таврійської міської ради №63 від 3 березня 2016 року перейменовано вулиці Таврійська: вул. Воровського на вул.. Вернадського, вул. Героїв Сталінграда – вул. Незалежності, вул. Железняка – вул. Ярослава Мудрого, вул. Островського – вул. Лобановського, вул. Павлика Морозова – вул. Шептицького, вул. Пархоменка на вул. Грушевського, вул. Патриса Лумумби на вул. Амосова, вул. Фрунзе – вул. Крушельницької, вул. Цюрупи на вул. Козацьку, вул. Червонопрапорну на вул. Чорновола, вул. 9-го Січня на вул. Богдана Ступки.

У Райській сільській раді вулиці перейменовано наступним чином: в селищі Райському – вул. Комсомольська – на вул. Райську, вул. Піонерська – вул. Весела, вул. Леніна – вул. Сонячна, вул. Жовтнева – вул. Євгена Римаренка.

      У селищі Тополівка: вул. Червоноармійська – вул. Вишнева, вул. Фрунзе – вул. Центральна, вул. Комсомольська – вул. Плодова, вул. Червонофлотська – вул. Тараса Шевченка.

У селі Обривка перейменовано вул. Комсомольську на вул. Південну, вул. Калініна на вул. Зелену.1429793931900ce406b528b09

[SvenSoftSocialShareButtons] Вы можете залишити коментарій, аба посилання на Ваш сайт.

Залишити коментар

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.