Наші спортсмени – на Олімпіаді в Ріо-де-Жанейро!

Rio2016_logo8 липня о 16.00 на площі Свободи у Херсоні відбудеться урочиста церемонія проводів спортсменів Херсонщини – членів Національної Олімпійської команди України на ХХХ! Літні Олімпійські ігри 2016 року в Ріо-де-Жанейро. Від Херсоснької області ліцензії на участь у цих змаганнях завоювали 8 спортсменів. Серед них – двоє новокаховчан. Це Анастасія Павлова (стрільба з лука) і Ірина Новожилова (легка атлетика). Наших спортсменів і всіх новокаховчан з важливою спортивною подією вітає міський голова В.Коваленко.

Шановні Олімпійці!

Новокаховські спортсмени відомі далеко за межами області і України. Наші земляки завжди були серед тих, хто здобував найвищі нагороди на Олімпійських іграх, престижних міжнародних змаганнях, зберігали і примножували славні традиції українського спорту, зміцнювали авторитет нашої держави у світовому співтоваристві. Своїми досягненнями, тренуваннями Ви прославили і прославляєте наше місто, вносите вагомий внесок у розвиток  Олімпійського руху в Україні.

Від імені громади  Нової Каховки щиро  вітаємо Ірину Новожилову та  Анастасію Павлову і тренерів  Владислава Олексійовича Павлова та  Владислава Юрійовича Піскунова з великою спортивною подією – участю в ХХХІ Олімпійських іграх у Ріо-де-Жанейро-2016!

Завдяки цілеспрямованості та напруженим тренуванням ви здобули право  представляти Українську державу на цих престижних змаганнях.

Бажаю вам продемонструвати свої найкращі якості та вміння і в умовах надзвичайно високої конкуренції досягнути значних спортивних результатів. Бажаю Вам спортивної вдачі, міцного здоров’я, невичерпної енергії, втілення особистих задумів та досягнення олімпійських висот!

Нехай ваш приклад буде поштовхом для масового розвитку фізкультури і спорту, взірцем для всіх жителів міста Нова Каховка.

 

З повагою та вдячністю,

Міський голова                                                                            В.І. Коваленко

Привітання  на адресу ново каховських спортсменів надійшло від начальника відділу сім`ї, молоді, фізичної культури і спорту Н.Таран.

Дорогі наші Анастасіє та Ірино!

Від імені спортивної громади міста Нова Каховка щиро вітаємо Вас та  Ваших тренерів з великою спортивною подією – участю в ХХХІ Олімпійських іграх у Ріо-де-Жанейро. Олімпійські ігри – це не тільки демонстрація сили, швидкості, витривалості, а й стійкості людського духу, сили характеру. Але, Олімпійські ігри – це вершина, якої досягають тільки найсильніші спортсмени.

Приємно усвідомлювати, що Ваш шлях на Олімпіаду проходив на новокаховських  спортивних майданчиках, де Ви опановували секрети спортивної  професійної майстерності, щоденно тренувалися та  здобували перемоги на європейському та світовому рівнях, які стали успіхом для спортивного життя міста, області і України.

Мешканці  Нової Каховки, Херсонської області та всієї України уважно стежитимуть за вашими виступами, вболіватимуть за вас  та бажають вам  тільки перемоги! Впевнені, що самовіддано і професійно ви відстоюватиме спортивну честь нашої країни. Перемоги даються непросто, але той, хто піднімається на п’єдестал пошани, гідний найвищої поваги.

Бажаю Вам міцного здоров’я, успіхів, невичерпної життєвої енергії, величезної сили волі і нездоланного бажання перемагати.

 

 

З повагою, 

начальник відділу у справах сім`ї,

молоді, фізичної культури та спорту                                        Н. Таран

[SvenSoftSocialShareButtons] Вы можете залишити коментарій, аба посилання на Ваш сайт.

Залишити коментар

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.