Допоможе система відеоспостереження.

Як повідомив начальник Новокаховської поліції Віталій Немерець, в ніч на 20 липня у міському Парку Слави невідомими особами було розтрощено 12 ліхтарів. Поліція шукає хуліганів та опитує свідків.

А тим часом здійснюються подальші кроки по встановленню в місті потужної системи відеоспостереження, яка відчутно допоможе правоохоронцям у розкритті злочинів. Це підтверджує недавня подія в одному з магазинів міста. 16 липня ввечері було завдано вогнепальних поранень власнику одного з магазинів по вул. Маяковського. Чоловік та жінка, які навідалися до магазину за пивом, були у надто збудженому стані і дозволили собі хамську поведінку та погрози на адресу продавчині. Свідком такої поведінки став господар магазину. Намагаючись вгамувати агресивних відвідувачів, він отримав поранення. Вражає те, що зброєю скористалася відвідувачка, яка здійснила вісім пострілів. Всі деталі конфлікту працівники Новокаховської поліції змогли з’ясувати завдяки системі відеоспостереження, яка була встановлена в магазині. Внаслідок цього  дуже швидко  хуліганів було затримано біля одного із закладів  Нової Каховки. При затриманні у сумочці жінки знайшли пістолет та набої для нього. Начальник Новокаховської поліції Віталій Немерець вкотре звертає увагу на важливість встановлення систем відеоспостереження в місті – в першу чергу у закладах відпочинку та магазинах. І зазначає, що підприємці добре розуміють таку необхідність, тож активно встановлюють відеокамери у своїх закладах.

Як повідомив Віталій Немерець, днями було скоєно крадіжку в будівлі інфекційного відділення по вул. Героїв України (колишня вул.. К.Маркса), де триває реконструкція. Вкрадено сантехнічне обладнання. Поліція вже затримала крадія. Ним виявився наркозалежний новокаховчанин.

Начальник Новокаховської поліції Віталій Немерець переконаний: небайдужість кожного мешканця міста, повідомлення у поліцію в разі, якщо ви стали свідками злочину або хуліганської витівки, дозволить зберігати в місті порядок і значно зменшить кількість правопорушень. Не будьте байдужими! Телефонуйте до поліції за номером 102.

[SvenSoftSocialShareButtons] Вы можете залишити коментарій, аба посилання на Ваш сайт.

Залишити коментар

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.