Міський бюджет за 1 півріччя: які результати?

55dd9588dcb4e-1375191181-grivny19 липня відбулося позачергове засідання виконкому. Було розглянуто ряд фінансових питань. Начальник фінансового управління І.Фурсєєва доповіла про виконання міського бюджету за перше півріччя 2016 року. Всі основні показники, які характеризують виконання місцевих бюджетів за перше півріччя, Новокаховським міським бюджетом виконані.

Всього за 1 перше півріччя до міського бюджету надійшло 72 млн 484,4 тис грн., це складає 106,7% до плану.  Відповідно до статті 78 Бюджетного кодексу України, в разі виконання місцевих бюджетів більше як на 105%, місцеві ради отримують право вносити корективи до затверджених бюджетів, збільшувати дохідну частину на суму перевиконання і відповідно – видаткову частину. Загалом сума додатково отриманих надходжень складає 4 млн 576,5 тис грн.. За словами І.Фурсєєвої, по всіх основних джерелах надходження – податок на доходи фізичних осіб, плата за землю, акцизний податок і єдиний податок – виконано  планові призначення і отримано відчутні додаткові надходження у порівнянні з минулим роком.

Видаткова частина профінансована у 1 півріччі на загальну суму 208,1 млн. грн.. З них на захищені статті спрямовано 198 млн. грн. , або 95% від загального обсягу бюджету. Всі видатки були проведені своєчасно, за заявками головних розпорядників коштів. В цьому році, за словами І.Фурсєєвої, не було потреби звертатися до Державного казначейства за позикою – навіть у період відпускної кампанії. Тому відповідно і кредиторська заборгованість відсутня. Є заборгованість по державній субвенції на соціальний захист. Нині ця заборгованість – 32,4 млн. грн.. З них 29,1 млн. грн.. – заборгованість по субсидіям.

Видатки бюджету розвитку загалом становили 4 млн. 375 тис. грн.. Всі вони спрямовані на реконструкцію і капітальні ремонти об’єктів міської інфраструктури, перелік яких був затверджений рішенням міської ради.

Рішенням виконкому було погоджено звіт про використання коштів резервного фонду міського бюджету за червень 2016 року. Як повідомила І.Фурсєєва, кошти не використовувалися.

На засіданні виконкому було розглянуто два проекти рішення про внесення змін до міського бюджету на 2016 рік. Як повідомила І.Фурсєєва, збільшилися дохідна і видаткова частини на дві субвенції  з Державного бюджету – в результаті  внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет на 2016 рік» в частині збільшення розміру мінімальної заробітної плати з 1 грудня 2016 року. В міському бюджеті ця сума мінімальної заробітної плати затверджена як 1550 грн. Внаслідок внесених змін ця сума становитиме 1600 грн. Тому держава додатково виділяє на освітянську субвенцію 164 тис. 800 грн., для медичних працівників – 142 тис. грн..

Збільшення видатків здійснено  за рахунок двох джерел – перевиконання дохідної частини – 4 млн.500 тис. грн., і за рахунок частини залишку, що утворився станом на 1 січня 2016 року – це 956 тис. 999 грн. Загальна сума цих видатків розподілена наступним чином: 3 млн. 323 тис. 832 грн. передається до бюджету розвитку на видатки. А 2 млн 133 тис. 167 грн. залишається у загальному фонді на проведення поточних видатків.

[SvenSoftSocialShareButtons] Вы можете залишити коментарій, аба посилання на Ваш сайт.

Залишити коментар

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.