Міський бюджет: кошти на ліки, дитячі майданчики, дороги, харчування.

bez_imeni_14_729x547Чергова сесія Новокаховської міської ради 21 липня прийняла рішення про внесення змін до міського бюджету і збільшення видатків.
На ЦМЛ з бюджету міста направлено  120 тис. грн.: 70 тис. грн. на придбання медикаментів, оскільки зросла їх вартість – це наркотичні і наркозні препарати. І 50 тис. грн.. на проведення поточного ремонту асфальтного покриття на території ЦМЛ – ямковий ремонт.

По комунальним підприємствам міста – 400 тис. грн.. – КП «НК ШЕУ» для проведення поточного ремонту прибудинкових територій і внутрішньо квартальних проїздів за окремим переліком. Міський голова звернув увагу: це лише частина коштів, які потрібні для виконання робіт. Тож до цього питання ще будуть повертатися.

КП «НК ЖЕУ» – 100 тис. грн.. на фінансову підтримку підприємства, в першу чергу – на роботу аварійної служби міста. Адже внаслідок створення ОСББ збитки КП становили 1 млн. 51 тис. грн.. Продовжується негативна практика, коли, очікуючи переходу в ОСББ, мешканці будинків припиняють сплачувати КП «НК ЖЕУ» за отримані послуги. З іншого боку, ще не створивши ОСББ, в разі аварійних ситуацій мешканці звертаються за допомогою до ЖЕУ. Така ситуація була нещодавно, коли в будинку, де заборгованість підприємству сягнула 27 тис. грн.., прорвало трубу. На її заміну потрібні кошти, а підприємство через борги споживачів має фінансові проблеми. Лише аварійна ситуація змусила мешканців швидко зібрати і сплатити борг підприємству.

          КП «Екосервіс» з бюджету міста надано 150 тис. грн.. у зв’язку зі збільшенням обсягу робіт, а також на встановлення восьми дитячих майданчиків за наступними адресами: пр.. Перемоги 22 і 24, вул. Горького 24 і 30, вул.. Рибальська 1 і 3, вул. Зорге 6 і вул.. Першотравнева, 22. Як повідомив міський голова В.Коваленко, з приводу облаштування  дитячих майданчиків саме за цими адресами із запитами звернулися депутати Новокаховської міської ради.

По закладам освіти – як повідомила І.Фурсєєва, загалом від освітян було надано заявок більш, ніж на 12 млн. грн.. Пріоритет надано  питанням, що стосуються підготовки закладів до нового навчального року і до зими. На дитячі дошкільні заклади  виділено:

– 30 тис. 367 грн. – на повірку лічильників тепла – ця процедура проводиться раз на два роки.

школам  направлено 426 тис. 959 грн. З них на повірку лічильників тепла  – 45 тис. 789 грн., на перевезення учнів до місць навчання – 89 тис грн – це лише частина необхідних до кінця року коштів. Також буде виділено частину необхідних коштів, а саме – 100 тис. грн. на харчування учнів 1-4 класів. Як повідомив В.Коваленко, на забезпечення перевезення учнів до кінця року загалом потрібно 229 тис. грн., на харчування – понад 600 тис. грн.. Тому до кінця поточного року кошти на ці потреби ще будуть виділятися.

На поточний ремонт газової котельні ЗОШ №5  виділено 29 тис. 60 грн., Маслівській ЗОШ – 18 тис. 700 грн., на придбання бойлеру для Маслівської ЗОШ – 3 тис. 800 грн., на оплату навчання у зв’язку з введенням електронної системи закупівель – 22 тис 650 грн., на придбання електричних плит для приготування їжі – 126 тис. 960 грн. – на 10 шкіл, крім ЗОШ №1 та НВК №2.

Як повідомила І.Фурсєєва, буде виділено кошти для придбання 48 путівок для оздоровлення дітей з Луганської і Донецької областей. Таке завдання отримали всі міста і райони Херсонщини. Загальна сума на таке оздоровлення з Новокаховського бюджету становить 91 тис. 200 грн.

Для міського відділу молоді передбачено кошти на додаткову штатну одиницю – загальна сума 18 тис. 976 грн.  КП «Спорт для всіх» – 33 тис 5 грн – 25  тис грн. на заробітну плату з нарахуваннями у зв’язку зі збільшенням розміру заробітної плати, 8 тис. грн. – на придбання мінеральних добрив для футбольного поля. На підтримку футбольного клубу «Енергія» – 428 тис. 575 грн. – на харчування, відрядження і перевезення.

По відділу культури і туризму 250 тис. грн. виділяється на проведення заходів до кінця року, зокрема, на День Незалежності, День міста, новорічні свята. І 55 тис. 503 грн. – на підготовку всіх закладів культури до зимового періоду. Сюди також включено видатки на придбання лічильника для музичної школи – 18 тис. 756 грн.

Щодо бюджету розвитку: по ЦМЛ – на продовження капітального ремонту кардіологічного відділення – 400 тис. грн., 305 тис. 980 грн. – на проведення капітального ремонту трьох ліфтів у ЦМЛ, які мають термін експлуатації понад 25 років і перебувають в аварійному стані.

Буде виділено кошти на ремонт покрівлі в ОСББ по вул. Соборна, 57 – на умовах спів фінансування з мешканцями. Загалом така умова діятиме лише в разі повної відсутності боргу мешканців ОСББ за комунальні послуги. В такому разі міський бюджет фінансуватиме 70% витрат на ремонт, а 30% – мешканці ОСББ. Як повідомив міський голова Таврійська М.Різак, сесією Таврійської міської ради прийнято рішення про співвідношення у співфінансуванні 50% на 50%.

Як повідомила І.Фурсєєва, пропонується виділити 50 тис. грн.. на проектувальні роботи для будівництва боксів для КП «Автоцентр».  Підприємство тривалий час орендує приміщення і не має своєї бази. Орендна плата сягає такого розміру, що дешевше побудувати власну базу. Нині визначено земельну ділянку та необхідно розпочати проектні роботи.

Продовжується реконструкція парку культури та відпочинку. Для цього запропоновано виділити 350 тис. грн. для оплати вже виконаних робіт та 100 тис. грн. для того, щоб завершити роботи по покриттю доріжок парку новою плиткою. До Дня міста роботи мають бути завершені.

[SvenSoftSocialShareButtons] Вы можете залишити коментарій, аба посилання на Ваш сайт.

Залишити коментар

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.