Найпопулярніший серед абітурієнтів – Київський університет ім.. Т.Шевченка.

75607 Триває подача документів до українських вишів. Як повідомляють в Міністерстві освіти і науки, вже подано понад 1млн. 300 тис. заяв, що значно перевищує кількість заяв, поданих абітурієнтами в минулому році. Лідируючу позицію серед українських вишів вже багато років поспіль посідає Київський Національний університет ім.Т.Шевченка – до нього вже подано понад 44 тис. заяв.

Друге і третє місця у цьому рейтингу посідають  Львівський національний університет ім.. І.Франка і Національний університет «Львівська політехніка». До десятки найбільш популярних вишів України також входять Національний технічний університет України, Київський національний торгово-економічний університет, Національний авіаційний університет, національний університет ім. О.Гончара у Дніпрі, Чернівецький національний університет ім. Ю.Федьковича, Харківський національний університет ім.. В.Каразіна, Київський національний економічний університет ім.. В.Гетьмана.

Як повідомляють в Міністерстві освіти і науки, популярними серед вступників на бакалаврат є напрями «філологія», «право» та «менеджмент». Серед програм підготовки магістрів  найбільше заяв подано на медицину, право та стоматологію. У цьому році вступна кампанія до українських вишів розпочалася 11 липня. Прийом документів  завершується 27 липня.

[SvenSoftSocialShareButtons] Вы можете залишити коментарій, аба посилання на Ваш сайт.

Залишити коментар

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.