Зміни в порядку призначення виплат переселенцям.

Дети2Управління праці і соціального захисту населення м. Нова Каховка  повідомляє про зміни в порядку призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним  особам.

8 червня 2016 року КМ України прийнято Постанову № 365, нормами якої встановлено порядок призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам  та порядок здійснення контролю за проведенням таких виплат за місцем фактичного проживання/перебування.

Відтепер для призначення (відновлення) соціальних виплат робоча група буде проводити перевірку достовірності  зазначеної в заяві інформації про фактичне місце проживання /перебування внутрішньо переміщеної особи. За результатами перевірки буде складено акт обстеження матеріально-побутових умов сім`ї, який підписується всіма неповнолітніми членами сім`ї внутрішньо переміщеної особи та представниками органів соціального захисту.

За результатами акту комісія з питань призначення (відновлення) соціальних виплат, створена при виконкомі Новокаховської міської ради, приймає рішення про призначення (відновлення) або відмову в призначенні (відновленні) відповідної соціальної виплати.

Саме Постановою КМУ №365 встановлено і порядок здійснення контролю за проведенням соціальних виплат внутрішньо переміщеній особі. Такий контроль буде здійснюватися органами соцзахисту шляхом відвідування не рідше одного разу на шість місяців фактичного місця проживання/перебування особи, про що буде складено відповідний акт обстеження матеріально-побутових умов сім`ї. Органам соцзахисту, робочим групам у складі представників МВС, ДМС, СБУ та інших органів надано право проведення додаткових перевірок.

У випадку відсутності внутрішньо переміщеної особи за фактичним місцем проживання відповідний запис буде здійснено представником соцзахисту в акті обстеження матеріально-побутових умов сім`ї. А переселенцю буде залишено повідомлення про необхідність зявитися до органу соцзахисту  для проходження фізичної ідентифікації. Якщо вимогу не буде виконано – надійде повторне повідомлення рекомендованим листом. І одночасно до Держприкордонслужби буде направлено запит щодо виїзду особи за кордон або зону проведення АТО. За результатами такої роботи органом соцзахисту на розгляд комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат буде направлено подання про припинення соціальної виплати.

Нормами порядку передбачено і поновлення соціальних виплат в деяких випадках. Але таке поновлення буде здійснено не раніше, ніж у період від 2 до 6 місяців   після виконання всіх передбачених законодавством процедур, необхідних для їх призначення.

Із запитаннями  внутрішньо переміщені особи можуть звернутися до Управління праці та соціального захисту населення за адресою: м. Нова Каховка, вул.Історична (колишня Леніна), буд 18.

 

[SvenSoftSocialShareButtons] Вы можете залишити коментарій, аба посилання на Ваш сайт.

Залишити коментар

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.