Новокаховські молодіжні лідери представлять Херсонщину на Всеукраїнському фестивалі.

IMG_20160713_171801_586x440З 1 по 4 липня в рамках Міжнародного мультифестивалю «Студентська республіка 2016» проходив Регіональний молодіжний форум «Херсонщина як нове прикордоння». Форум був організований за підтримки Управління у справах сім`ї, молоді, фізичної культури і спорту ХОДА.

На узбережжі Азовського моря, на території дитячого оздоровчого табору «Орлятко» зібралися активні та ініціативні представники студентської молоді Херсонщини. Побувала на форумі і новокаховська делегація у складі 6 студентських активістів на чолі з головою Молодіжної ради міста Яною Козловою. Повернулися додому юні новокаховчани з численними перемогами. Про нагороди і враження із задоволенням розповіли керівництву міста – міському голові В.Коваленку, його заступнику В.Сироватку і раднику міського голови В.Мерзлову, завітавши до виконкому.

Як розповіла Я.Козлова, мультифестиваль «Студентська республіка» проходить в області вже 15 рік. В Україні фестиваль має вже 18-літню історію. Новокаховчани на обласному етапі фестивалю вже кілька років поспіль – яскраві лідери. А боротьба серед учасників досить серйозна, адже там обговорюються важливі політичні питання, реєструються політичні партії, пишуться передвиборчі програми кандидатів, розклеюються агітаційні листи, проходять дебати кандидатів і «Битви лідерів». А в підсумку – обираються студентський магістрат, мер студентської республіки, містер та міс.

Два роки поспіль мером студентської республіки області обиралася наша Яна Козлова. В цьому році вона перемогла у «Битві лідерів», а мером студентської республіки у напруженій боротьбі став новокаховчанин, випускник НК ПЕТЛ Сергій Навалкін. Містером Студентської республіки визнали новокаховчанина Андрія Шимко (НГІ «Україна»), а до студентського магістрату  увійшли Яна Козлова, Андрій Шимко, Владислав Разінков (НКПК) і Анастасія Татти (НКПТ).

IMG_20160713_171816_586x440

Новокаховчани вразили всіх учасників Студентської республіки не лише наполегливою боротьбою за перемогу, але згуртованістю та талантом імпровізації. Юним ново каховським лідерам вдалося подолати суперників, які заздалегідь готувалися до завдання. Але в результаті експромт новокаховчан виявився більш блискучим і цікавим на думку журі. Тож цілком справедливо, що новокаховська команда перемогла у всіх важливих змаганнях і зібрала всі переможні місця, крім звання «Місс». Але, як зізналася Яна Козлова, і в цьому конкурсі обов’язково б здобули перемогу.  Завадило те, що учасниці від Нової Каховки на цьому конкурсі не було.

IMG_20160713_173358_586x440

Результат  новокаховчан  на форумі всіх вразив. А нагородою для команди стало отримане нею право представити область на Всеукраїнських змаганнях, які відбудуться напередодні Дня Незалежності України і пройдуть з 24 по 27 серпня. Місто проведення ще не відоме.

Міський голова В.Коваленко та його заступники привітали новокаховську молодь – учасників Студентської республіки – із заслуженою перемогою. Побажали достойно представити Нову Каховку на Всеукраїнських змаганнях. За традицією, після яскравої перемоги новокаховські молодіжні мери, лідери та містери  вирушили до кафе смакувати морозивом. Такий солодкий стіл подарував їм міський голова В.Коваленко. А перед цим поділилися своїми враженнями.

Говорить Андрій Шимко.

Молодіжні активісти Нової Каховки повернулися додому з переможними Кубками, Дипломами і Подяками від організаторів форуму.

Говорить Яна Козлова.

[SvenSoftSocialShareButtons] Вы можете залишити коментарій, аба посилання на Ваш сайт.

Залишити коментар

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.