Нехай росте «Барвінок».

Ми так скучили за добрими новинами. Але всім нам вони так потрібні: народження дитини, професійний успіх, творча знахідка. Але найбільша радість – коли новина радісна для цілого села або міста. І про одну з таких новин ми сьогодні вам розкажемо. Щоб разом переконатися: життя не складається лише з проблем та втрат. Є у ньому яскраві, сонячні кольори і щасливі події, які можуть відбутися завдяки кожному з нас – варто лише бажати цього.
Святково, сонячно і привітно було 1 серпня у дитсадочку «Барвінок», що у с. Обривка. Вже рік, як він почав працювати. Цієї події так довго чекали! Рік тому поріг дитсадка переступили перші 25 вихованців. А батьки запевнили – це лише початок. Тож поки впевнено ставали на ноги майбутні вихованці, «Барвінок» готувався до відкриття нової групи. І радісна подія не забарилася.
1 серпня 2016 року розпочала роботу ще одна група, до якої задоволені батьки привели 15 малюків. А «Країна дитинства», у якій малеча тепер підростатиме і готуватиметься до школи – справжня казка!

foto 1_586x440

foto 2_586x781
Затишні світлі кімнати з новими меблями та білизною, облаштований дитячий майданчик, іграшки, книжечки, все для дитячої творчості. І головне – чудовий дружний колектив вихователів на чолі з завідуючою дитсадком Тетяною Мосьпан. А створити цю казку допомогли дорослі – міський голова Нової Каховки В.Коваленко і голова Райської сільської ради Іван Коваль, значна частина депутатів Новокаховської і Райської рад, спонсори, батьки вихованців. Тож на відкриття нової групи прийшли, як на родинне свято – представники влади, депутати, мешканці села, колеги з інших дитсадків та шкіл,завідуючі клубів.

foto 3_586x440

foto 4_586x440
На подвіря закладу, прикрашене кольоровими кульками, схвильовані майбутні вихованці увійшли разом зі своїми батьками. А малеча середньої групи здійснила церемонію прийняття до «барвінкового» товариства, пов’язавши майбутнім вихованцям кольорові галстуки. Діти читали вірші, танцювали та співали.

foto 5_586x440

foto 6_586x440

foto 8_586x440З важливою для села подією привітав міський голова В.Коваленко: «Немає нічого цікавішого, ніж жити заради дітей, створювати разом з ними і для них світле, мирне, щасливе життя. Зусилля Новокаховської міської і Райської сільської рад нині спрямовані на те, щоб у вихорі реформ зберегти населені пункти, в яких мають працювати дитячі садки та школи. Бо лише тоді село буде жити і зростати. В перший день вересня зявиться ще один перший клас у Дніпрянській школі. І нехай таких подій більшає. Бо це означає – громада має майбутнє. Запевняю – в кожному населеному пункті Новокаховської міської ради міська влада, депутати дбатимуть про те, щоб діти могли отримувати гідне дошкільне виховання і освіту». В. Коваленко вручив колективу дитсадка в подарунок оргтехніку.

foto 9_586x440

foto 10_586x440
Разом з В.Коваленком привітати мешканців Обривок з важливою подією прийшли голова Райської сільської ради Іван Коваль, завідуюча міським відділом освіти О.Якубова, депутати Віталій Перетятько, Сергій Хоменко, Олена Іщенко, Олександр Афанасьєв, Олександр Курдов, Людмила Тихонова, Сергій Євстратов, Олена Михайлова, Володимир Власенко, Віталій Кубатко, Наталія Марченко, Сергій Сліпий, а також директор Маслівської ЗОШ Оксана Ковш, завідуючі дитсадками у Райському і Тополівці Олена Кузнєцова і Олена Кайданенко.

foto 11_586x440

foto 12_586x440Привітали з подією і керівники КП «Основа» і «Автоцентр» Олександр Чечін та Олег Тарабака, і давній помічник закладу – підприємець Віталій Продченко, завдяки якому дитсадок вже підготував дрова на майбутню зиму. А цього разу він подарував дітям іграшки та набори для дитячої творчості. Разом з «барвінчатами» пораділи важливій події і постійні спонсори садочка – Андрій Гоголєв, Анатолій та Людмила Осінні. Заклад отримав багато подарунків – оргтехніку, справжній вело парк та іграшки від депутатів міської ради, а також багато іграшок від інших гостей.

foto 13_586x440Голова депутатської фракції місцевої організації партії «Блок Петра Порошенка» Віталій Перетятько, вітаючи присутніх, сказав: «З початком нашої депутатської діяльності ми по-новому відкрили для себе наші села і селища. Познайомились з людьми, почули, що турбує і яка допомога потрібна. І раді, коли нам вдалося її надати. Особливо, коли стаємо причетними до подій, які важливі для дітей. Щиро бажаємо садочку зростати, відкривати нові групи, дітям – рости здоровими і освіченими, а батькам – виховувати своїх нащадків в мирі та злагоді».

foto 14_586x440Схвильована завідуюча «Барвінка» Тетяна Мосьпан подякувала за привітання і подарунки і зізналася: «Цієї події ми з нетерпінням чекали. Нарешті відкрито нову групу, в якій – 15 вихованців. Тож є впевненість в тому, що село розвиватиметься і житиме. Адже в селі вже підростають ще 24 майбутніх вихованці, які мають поповнити заклад наступного року. Садочок наполегливо готується до початку нового навчального року. В цій роботі активну участь беруть батьки – щира вдячність їм за це. А також велика подяка міській владі і спонсорам».
А далі – урочисто перерізано червону стрічку, і першими до нової групи заходять 15 маленьких вихованців зі своїми батьками.

foto 15_586x440

foto 16_586x440

foto 17_587x440А гості змогли оглянути заклад. Як звернула увагу завідуюча міським відділом освіти Т.Якубова, невеличкий колектив педагогів «Барвінка» – не лише дружний, але й дбайливий. В кімнатах – чистота і порядок, і все, що було подаровано рік тому, нині – у чудовому стані.
В новій групі – 15 дітей, але є перспективи, що їх буде більше. 1 вересня до садочка прийдуть загалом 40 малюків. «Діти протягом минулого року практично не хворіли. І це теж важливий показник для закладу,- зазначила О. Якубова. – Завідуюча Тетяна Олегівна Мосьпан – наполеглива та ініціативна – і як депутат Новокаховської міської ради, і як керівник закладу. Тож садочок має гарні перспективи бути в числі кращих серед інших дошкільних закладів».
А тим часом малюки вже впевнено опановували на подвір`ї «Барвінка» новенький дитячий велопарк, не поспішаючи додому. Нехай вам буде тут цікаво і затишно, дошкільнята!

foto 18_587x440

[SvenSoftSocialShareButtons] Вы можете залишити коментарій, аба посилання на Ваш сайт.

Залишити коментар

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.