Випускники приборки – першокурсники у кращих вишах України!

83868026В цьому році дипломи Новокаховського приладобудівного технікуму отримали 150 випускників. Викладачі із хвилюванням спостерігали за подальшою долею своїх вихованців. І нарешті на початку серпня отримали довгоочікувані новини, які дуже порадували.

Як розповіла заступник директора закладу з виховної роботи Валентина Іванівна Загньотова, педагоги задоволені – випускники приборки зараховані до студентського товариства у багатьох престижних вишах по всій Україні.

А саме – до Харківського університету радіоелектроніки – на різні факультети, Харківського аерокосмічного інституту ім. Жуковського – сюди на бюджет вступили багато випускників-програмістів та комп`ютерників. Випускники приладобудівного технікуму є у списках першокурсників у Харківському політехнічному інституті, Харківському Національному економічному університеті ім. С. Кузнєца, у Львівській політехніці,Миколаївському кораблебудівному інституті – сюди на другий курс вступили випускники-радіотехніки, комп’ютерники і програмісти.  Колишні вихованці Новокаховської приборки навчатимуться у Херсонському Національному технічному університеті, Одеському політехнічному інституті і Національному гірничому університеті м. Дніпро, Київській Національній фіскальній Академії м. Ірпінь, Харківській Академії банківських справ, Київському політехнічному інституті.

Як з’ясувалося, з Новокаховського приладобудівного технікуму виходять не лише високопрофесійні радіотехніки та програмісти, але й чудові актори. Це підтвердив випускник технікуму Віктор Татарченко. Він блискуче склав іспити і став студентом Київського Національного університету кіно, театру і телебачення ім. Карпенка-Карого.

Вітаємо випускників Новокаховського приладобудівного технікуму, які підтвердили високий рівень знань і приєдналися до студентського товариства престижних вишів України! До того ж, стали студентами одразу другого курсу і вступили на бюджетне навчання.  Такі результати вкотре підтвердили: у Новій Каховці можна опанувати престижну спеціальність, а потім  продовжити навчання, маючи переваги при вступі і можливість навчатися за рахунок бюджету.

[SvenSoftSocialShareButtons] Вы можете залишити коментарій, аба посилання на Ваш сайт.

Залишити коментар

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.