Міський голова провів особистий прийом громадян.

1446043137_ryerrrrrrryer18 серпня міський голова В.Коваленко провів особистий прийом громадян, на якому побували близько 40 новокаховчан. Як повідомила головний спеціаліст відділу по роботі зі зверненнями громадян А.Бабенко, цього разу було три колективних звернення. Вони стосувалися питань, пов’язаних з роботою ОСББ та надання фінансової допомоги на проведення ремонтних робіт.
Як і на попередніх прийомах, більше половини звернень стосувалися надання матеріальної допомоги – мова йде про допомогу онкохворим на лікування та реабілітацію.

Вісім мешканців міста звернулись з проханням про поліпшення житлових умов. В.Коваленко пояснив: нині вільних кімнат у гуртожитках немає. Єдина надія – ближчим часом до суду будуть подані заяви на кімнати в ОСББ по пр.. Перемоги, 3, які вже тривалий час закриті і в них ніхто не проживає. Якщо виконком виграє суд, то ці кімнати будуть розподілені.

Двоє новокаховчан звернулися з приводу призначення житлової субсидії.
Нагадаємо, що особистий прийом міського голови проводиться у другий понеділок кожного місяця. Запис на прийом – у кабінеті №103 виконкому. При собі слід мати паспорт. До відділу можна звернутися за телефоном 4-55-78.

[SvenSoftSocialShareButtons] Вы можете залишити коментарій, аба посилання на Ваш сайт.

Залишити коментар

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.