Морська піхота – для справжніх чоловіків.

Opening_ceremony_for_Ex_STEADFAST_JAZZ_(10643676786) «Чорними беретами», «чорними дияволами» називають морську піхоту – елітні підрозділи української армії, які відрізняються відвагою і рішучістю. Це – підрозділи швидкого реагування, здатні виконувати найскладніші бойові завдання. Нині вони базуються в Одесі та Миколаєві. У 2014 році морська піхота України була відправлена в зону проведення АТО.
16 серпня у Новій Каховці побував головний сержант батальйону морської піхоти, старшина Сергій Васильович Тичина. У великій залі виконкому він зустрівся з представниками ГО, які об’єднують військовослужбовців запасу, учасників АТО, місцеве козацтво. Сергій Тичина розповів: до Нової Каховки прибув з метою набору кандидатів на контрактну службу. Нині він проводить зустрічі в усіх районах та містах області, відвідує військкомати, пропонує контрактну службу справжнім чоловікам Херсонщини.

foto 1_586x440
Сергій Тичина – кадровий військовий, срібний чемпіон України з кікбоксингу, батько чотирьох дітей, добровольцем пішов до лав ЗС України під час 4-ї хвилі мобілізації. Він переконаний: Україні потрібна сильна армія. Особливо сьогодні, у напружений воєнний час, чоловіки мають згадати про свій основний обов’язок – захищати. А служба в армії має стати почесним обов’язком для кожного українця. Нажаль, за 25 років незалежності армію втратили, і це дуже сильно відчули два роки назад.

foto 2_586x440
«Країна повинна мати свою сильну, професійно підготовлену, надійну армію, забезпечену всім необхідним. Якщо ми покажемо, що сильні, то з нами будуть рахуватися», – переконаний старшина. Як рахуються з «чорними беретами» на сході України, в зоні АТО. За словами Сергія Тичини,не дарма ж в с. Широкине, де стоять морські піхотинці, противник особливо напружений, бо знає – «чорні дияволи» не відступлять.
Сергій Тичина відзначив: набір на службу за контрактом триває. Поповнення чекають і у батальйоні морської піхоти. Для контрактників – достойний перелік пільг та заробітна плата від 7 тис. грн. Але є проблеми з житлом. Сергій Тичина звертається до чоловіків-українців: крім вас, ваші родини нікому захистити. Тож не вагайтеся. Країні потрібна сильна армія. Це – її захист. І чоловікам слід згадати про свій природній обов’язок.

foto3_586x440
«Я – батько чотирьох дітей. Коли збираємося разом – проводимо час на річці, у спортзалі, діти разом зі мною та дружиною активно займаються спортом. А я, як батько, розумію, що крім мене їх нікому захистити. Важливо, щоб це розумів кожен чоловік в Україні», – сказав Сергій Тичина. Він розповів: в Цюрупинську у нього є власна спортивна зала. Кілька років тому він створив її разом з друзями. Нині там є все необхідне для тренувань, тренажери, школа айкідо та боксу.
Що стосується контрактної служби – заробітна плата буде зростати, передбачений ряд соціальних гарантій. Зростає і рівень фізичної підготовки контрактників – фізичні навантаження, стрибки з парашутом, оволодіння сучасною зброєю і технікою. Та головне – країні потрібні сильні і мужні воїни. Лише тоді вона буде захищеною. А на її захист перш за все мають стати чоловіки. Бо це – їх обов’язок, особливо у воєнні часи.
Кадрові військові зізнаються: їх непокоїть моральне і фізичне здоров`я певної частини української молоді, де панують алкоголь і цигарки, потяг до скоєння злочинів. Вражає й те, що деякі хлопці не здатні жодного разу підтягнутися на турніку або пробігти невеличку дистанцію. Вони втрачають справжню чоловічу привабливість. Дівчата ж, навпаки, прагнуть опанувати чоловічі захоплення і навіть більш активно просяться на контрактну службу. Тож чоловікам варто повернутись до своїх чоловічих обов’язків, не спонукати жінок самим захищати себе.

foto4_586x440
Отже, хто бажає піти на контрактну службу до Збройних Сил України, а зокрема – служити в морській піхоті – звертайтесь до міського військкомату, пройдіть медкомісію і здайте необхідний пакет документів. Адреса Новокаховського військкомату – вул. Героїв України, 8 (колишня вул. Карла Маркса).
Помічник міського голови Володимир Арнаут розповів: на зустріч з професійним військовим С.Тичиною і розмову щодо контрактної служби запрошували всі громадські організації, які об’єднують військовослужбовців, учасників АТО, і які однією зі складових своєї діяльності визначили патріотичне виховання молоді. Нажаль, цього разу прийшли не всі запрошені. Шкода, бо слова варто підтверджувати діями. І зусилля кожної організації слід об`єднати, тоді й буде результат. Тому до співпраці щодо патріотичного виховання молоді,пропаганди здорового способу життя запрошуються всі громадські організації міста. До наступної зустрічі!

[SvenSoftSocialShareButtons] Вы можете залишити коментарій, аба посилання на Ваш сайт.

Залишити коментар

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.