Поліція закликає подбати про безпеку дітей на дорозі.

1408607530_2211w2З початку року на Херсонщині сталася 71 дорожньо-транспортна пригода, учасниками яких були діти. У цих ДТП 4 неповнолітніх загинуло, ще 71 дитина отримала тілесні ушкодження. У переважній більшості випадків діти потрапляли в ДТП, перебуваючи в якості пасажирів. А це значить, що причинами пригод стали порушення водіями вимог Правил дорожнього руху, їх безрозсудне ставлення не тільки до свого власного життя, а й до життя інших.
У той же час з вини самих дітей сталося 20 ДТП, в яких 12 неповнолітніх травмовано.

Основними причинами цих дорожніх аварій стали порушення правил дорожнього руху дітьми-пішоходами, які раптово з’являлись на проїзній частині або переходили її у невстановленому місці, та юними велосипедистами, які виїздили на дорогу, не знаючи усіх встановлених на ній правил. Напевно цих пригод могло б не статися, якби батьки щоразу, перед тим, як дитина збирається виходити на вулицю, нагадували елементарні правила дорожньої безпеки.

Заради безпеки дітей на дорозі поліція закликає батьків постійно нагадувати юним учасникам руху правила безпечного поводження на проїзній частині та своїм власним прикладом доводити необхідність їх обов’язкового виконання.

Усім водіям транспортних засобів слід дотримуватись Правил дорожнього руху та бути максимально уважними за кермом, адже це єдина можливість запобігти ДТП, в яких гинуть та травмуються люди, перш за все діти.

Юним учасникам дорожнього руху поліція радить завжди пам’ятати, що проїзна частина – це місце підвищеної небезпеки, тому необхідно виконувати встановлені там правила поведінки та бути вкрай обережними.

[SvenSoftSocialShareButtons] Вы можете залишити коментарій, аба посилання на Ваш сайт.

Залишити коментар

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.