«Хронологія мужності»: болюче продовження.

04_knigaЯк розповів керуючий справами виконкому В.Акуленко, 23 серпня у Херсоні було презентовано другий том альбому «Хронологія мужності». Перший том вийшов друком у 2015 році. В ньому розміщені фотографії та матеріали про 48 українських воїнів з Херсонщини, які загинули в зоні проведення АТО. Автори книги не приховували – щиро сподівалися, що другого видання не буде, що кількість загиблих не зростатиме. Нажаль, ці сподівання не справдилися. У другому виданні розміщені ще 48 світлин та розповідей про бійців з Херсонщини, які не повернулися з бойового завдання в зоні проведення АТО.

24 серпня, з нагоди Дня Незалежності, у Херсон на зустріч з керівництвом області були запрошені родини загиблих бійців, розповіді про яких і світлини віднині – на сторінках другого тому альбому «Хронологія мужності». З ними зустрілися голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв і голова Херсонської обласної ради Андрій Путілов, які вручили родинам пам’ятні альбоми. Побувала в Херсоні і делегація з Нової Каховки – родини Романа Гавриленка і Олега Гребінського, які супроводжував керуючий справами виконкому В.Акуленко.

Під час зустрічі в Херсонській ОДА хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих бійців. Згадали і про жінку-волонтера Валентину Крицак.

Друга частина альбому «Хронологія мужності» була створена за сприяння Херсонської ОДА та обласної організації Національної спілки журналістів України. Участь у підготовці альбому взяли журналісти, фотографи, художники Херсонщини на волонтерській основі.

[SvenSoftSocialShareButtons] Вы можете залишити коментарій, аба посилання на Ваш сайт.

Залишити коментар

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.