«І покажем, що ми, браття, козацького роду».

foto 1_586x440Під гру духового оркестру, з прапорами, рушниками, духмяним короваєм, у вишиванках і віночках новокаховчани висловили місту свою любов і відданість і урочистою ходою пройшли на центральну площу Нової Каховки. Тут розпочалося головне святкове дійство: ново каховські студенти підняли над площею великий прапор України та вишикувалися, утворивши  великий Герб України і цифру 25 – ювілейну дату української Незалежності. Разом з двома маленькими україночками на площу вийшов міський голова В.Коваленко.  А біля святкової сцени вишикувалися учасники народних співочих колективів сіл та селищ Новокаховської міської ради. Всією громадою новокаховчани виконали Гімн України.

foto 2_586x440

foto 3_586x440

foto 4_586x440

На площі розпочалася святкова програма – в ній взяли участь танцювальні колективи міста.

foto 6_586x440

foto 5_586x440

В.Коваленко привітав  новокаховську  громаду  з  днем  Незалежності.

foto 7_586x440

            «Сьогодні у нашої країни день народження! – сказав міський голова. – Це день народження землі, яка подарувала нам життя або гостинно прийняла нас. Ми повинні усвідомити свою власну відповідальність за долю цієї країни, яка щедро дарує нам все для заможного і щасливого життя: родючі землі, гори, поля, степи, моря і ріки. І тому, обравши європейський шлях розвитку, нам варто не шукати його десь далеко, а запроваджувати  кращі європейські цінності у власній країні. Бог все нам дав для цього. Наші пращури віками боролися за незалежну Україну. Наші діди після Другої світової війни відбудували країну, батьки подарували нам Нову Каховку. А ми з вами повинні повернути на цю землю мир і подбати про успішне майбутнє нашого міста і нашої України».

З нагоди Дня Незалежності мешканців міста привітав секретар Новокаховської єпархії, протоієрей Миколай.

foto 8_586x440

«Дякую, що ми разом з вами створюємо нову незалежну державу. Ми обов’язково побудуємо її, бо маємо в серці великого Бога, ім`я якому – Любов. Сьогодні на святі новокаховська громада зібралася, як одна велика сім`я. І тут не може бути ворожнечі. Нехай вас об`єднає спільне бажання перетворення країни. А ті, хто має владу, нехай бачать потреби людей і дбають про них. Хай Господь всім нам дасть розум, мудрість і святу любов».

25 років назад Україна здобула Незалежність, шлях до якої був надзвичайно важким і довгим. Боротьбу за незалежність українцям доводиться вести і сьогодні. Заради цього віддають свої життя українські воїни. У цій «небесній варті» – наші земляки Сергій Підгорний, Віктор Кисловський, Денис Перепелиця, Олег Гребінський, Роман Гавриленко. Їх світлу пам’ять ново каховська громада вшанувала хвилиною мовчання і покладанням вінків на могили загиблих. Право зробити це було надано новокаховській молоді.

foto 9_586x440

А потім слова вдячності прозвучали на адресу тих, хто щодня наполегливо працює для розвитку міста і країни. Відбулося вручення відзнак Президента України з нагоди 25-ї річниці Незалежності. Ювілейними медалями відмічено успішних керівників та працівників – професіоналів своєї справи, які багато років працюють в різних сферах. Відзнаки Президента України В.Коваленко вручив директору КП «Парк культури та відпочинку» Ніні Івановій, головному технологу ВАТ «Дім марочних коньяків «Таврія» Павлу Тельненку, заступнику головного лікаря ЦМЛ Ользі Червоненко. Відзнакою Президента також відмічено завідуючу яслами/садком «Джерельце» Таврійської міської ради Лідію Зорю.

foto 10_586x440

foto 11_586x440

Державні нагороди з нагоди ювілейної дати Незалежності були вручені і українським захисникам – міський голова В.Коваленко і військовий комісар міста, підполковник Аркадій Суліменко вручили медалі «Захиснику Вітчизни» за участь в АТО сержанту Олександру Кулику і старшому сержанту Олексію Чернявському.

foto 12_586x440

[SvenSoftSocialShareButtons] Вы можете залишити коментарій, аба посилання на Ваш сайт.

Залишити коментар

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.