«Тенори прекрасного співу».

IMG_20160824_204320_586x440Так можна перефразувати назву львівського гурту «Тенорс Бельканто», який завітав до Нової Каховки 24 серпня.

Уявіть собі – всесвітньо відомі «Соле міо», «Бесаме мучо», арії з популярних опер та хвилюючі українські пісні – розливаються безмежними хвилями краси над вечірнім святковим містом. А воно, прикрашене вогнями, у вечірній прохолоді, на березі Дніпра, підхоплює цю красу і захоплено співає, насолоджуючись. Таким чарівним, безмежно хвилюючим був святковий вечір у Новій Каховці в день народження України, коли на святкову сцену вийшли талановиті гості – гурт «Тенорс Бельканто». А на площі зібралося чимало прихильників класичної музики. Приємно було дивитись, як світлішали обличчя, як сповнювалися теплом і ніжністю погляди від добре відомих мелодій і від талановитого виконання. Сюрпризом для самих виконавців стало те, що міський голова В.Коваленко теж чудово співає. Під час виконання пісні «Ніч яка місячна» він піднявся на сцену і приєднався до гурту. Гості були у захваті. І запросили Володимира Івановича виконати разом з ними ще одну пісню – «Чорнії брови, карії очі».

IMG_20160824_194135_586x440

IMG_20160824_204341_586x440

«Перебуваючи на відпочинку в Західній Україні, я відвідав концерт гурту – і неначе побував на сповіді, – відверто розповів новокаховчанам  під час святкових заходів з нагоди Дня Незалежності міський голова В.Коваленко. – І зрозумів, що місто, якому я служу і яке безмежно люблю, обов’язково має отримати такий подарунок – почути виступ цих талановитих співаків.  Коли я почув, як вони заспівали «Чорнії брови, карії очі» – сумнівів не залишалося. Від імені новокаховської громади запросив гурт до нашого міста на свято. І вони прийняли запрошення. А сьогодні хочу, щоб наші талановиті гості відчули: на півдні України живуть люди, які люблять Україну, є частинкою цієї землі, захищають її і працюють для неї».

IMG_20160824_203832_586x440

IMG_20160824_195633_586x440

В.Коваленко вручив співакам солодкий подарунок від Нової Каховки – величезний кавун, один з чемпіонів серед кавунів Херсонщини. А також всесвітньо відому продукцію підприємства «Таврія».

У відповідь співаки подякували міському голові за запрошення на свято. Зізналися, що мали кілька пропозицій від інших міст, в тому числі – взяти участь у святкуванні Дня Незалежності у рідному Львові. «Але відмовити вашому меру і не приїхати до вас не могли. До Нової Каховки завітали вперше. Ваше місто – чарівне. А ви – надзвичайні слухачі. Співати для вас – задоволення», – щиро розповіли співаки. Новокаховчани довго не хотіли відпускати гостей і разом заспівали ще кілька улюблених пісень.

IMG_20160824_204504_586x440

Гурт «Тенорс Бельканто» народився в Україні у липні 2007 року. В його складі – три тенори – Василь Понайда, Роман Трохимчук, Тарас Глова, та баритон Роман Антонюк. З першого року створення колектив виступав у відомих концертних залах України та Європи, їх виступи супроводжували кращі оркестри Польщі, Боснії, Львова, Івано-Франківська, Чернігова. Гурт брав участь у багатьох музичних фестивалях, гастролював не лише в Україні, але у Польщі, Румунії, Чехії, Болгарії, Македонії, Бельгії, Нідерландах, Німеччині, Великобританії, Іспанії, Франції, Угорщині, Австрії, Швейцарії, Італії, Північній Кореї, Боснії і Герцеговині – у найвідоміших концертних залах світу.

Ми пропонуємо вам одну з українських пісень у виконанні  львівського гурту «Тенорс Бельканто» («Я піду в далекі гори»).

[SvenSoftSocialShareButtons] Вы можете залишити коментарій, аба посилання на Ваш сайт.

Залишити коментар

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.