Міжнарордний інвестиційний форум у Новій Каховці «Нова Каховка – серце Херсонщини».

foto-1_587x440

Вже дев’ятий рік поспіль Міжнародний інвестиційний форум проходить у нашому місті. Він народився у Новій Каховці, і всі ці дев’ять років Нова Каховка гостинно зустрічала учасників форуму з багатьох країн світу.

Цього разу до нашого міста завітали більше  300 іноземних торгових представництв і великих компаній, інвесторів та бізнесменів, дипломатів і державних посадовців, міжнародних організацій і мас-медіа, представники країн-членів ЄС з Угорщини, Румунії, Польщі, Білорусії, США, Канади, КНР, Малайзії, Македонії, Казахстану, Іраку, Південноафриканської  республіки, Туреччини, члени Міжнародного трейд-клубу в Україні.

foto-2_587x440

foto-3_587x440

foto-4_587x440

Почесними гостями форуму були голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв, голова Херсонської обласної ради Владислав Мангер, перший заступник голови комітету ВР України з питань науки і освіти, народний депутат України VIII-го скликання, український науковець в галузі інформаційних технологій навчання,  Заслужений працівник освіти України Олександр Співаковський, народний депутат України Сергій Хлань.

На Міжнародний інвестиційний форум до Нової Каховки також прибули Президент Торгово-Промислової палати України, Заслужений економіст України Геннадій Чижиков, директор Програми «Лідерство в економічному врядуванні» Тамара Соляник, голова Правління Міжнародного трейд-клубу в Україні, радник Посольства Угорщини в Україні Андраш Кадар, бізнес-омбудсмен в Україні Альгірдас Шемета, експерт з питань місцевого самоврядування та адміністративної реформи, директор інституту розвитку територій Юрій Ганущак, посол Македонії в Україні Столе Змейкоскі.

foto-5_587x440

foto-6_587x440

Під час спілкування з журналістами на запитання, якою є роль Нової Каховки у розвитку Херсонщини, поліпшенні інвестиційного клімату області, голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв відповів:

foto-7_587x440

foto-8_587x440

«Нова Каховка сьогодні – це серце Херсонщини. Звідси йде забір води на зрошення – в цьому році зрошувальними стануть ще 7,5 тис. га землі. І загалом це буде 300 тис га зрошувальних земель.

Нова Каховка – це потужний енергетичний хаб, це потужна промислова зона, потужний навчальний комплекс. У Новій Каховці є ПТУ, які готують спеціалістів, необхідних області для втілення важливих індустріальних проектів.

Ми вдячні міському голові Нової Каховки В.Коваленку і всій команді новокаховських спеціалістів за підготовку до форуму. В місті прибрано, чисто, достойний прийом».

Журналісти поцікавилися, де пройде ювілейний Х-й Міжнародний інвестиційний форум. Адже дев’ять років поспіль він проходить у Новій Каховці і започаткований був саме в нашому місті. Андрій Гордєєв підтвердив: керівництво і представники бізнесу Нової Каховки і надалі будуть серед активних учасників форуму. А щодо місця проведення форуму у наступному році, Андрій Гордєєв зазначив: «Я б не сказав, що ми будемо форум забирати з Нової Каховки. Ми будемо його розвивати».

До речі, Новокаховський культурно-розважальний комплекс «Прем’єр» має чудові можливості для проведення ділових зустрічей високого рівня. З цим згодне і керівництво області, і поважні гості та учасники Міжнародного інвестиційного форуму.

foto-9_587x440

foto-10_587x440

foto-11_586x440

[SvenSoftSocialShareButtons] Вы можете залишити коментарій, аба посилання на Ваш сайт.

Залишити коментар

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.