Відкрита першість Херсонщини у Новій Каховці – пам`яті Юрія Олександровича Піскунова.

foto-1_586x440

Юрія Олександровича Піскунова добре знали і глибоко поважали не лише у Новій Каховці, але й далеко за її межами. Він був тренером і засновником Новокаховської школи метання молота, підготував багато учасників Олімпійських ігор, майстрів спорту Міжнародного класу. Серед його найвідоміших учнів – Ірина Новожилова, Інна Саєнко, Владислав і Гліб Піскунови, Дільшод Назаров, Станіслав Нестеровський. Кілька років назад Юрій Олександрович пішов з життя. 28 січня 2016 року йому мало б виповнитися 70 років.

Нині спортивний шлях батька продовжують його сини та онуки – Едуард, Владислав і Гліб Піскунови. А 21 жовтня у Новій Каховці відбулася подія, яка безперечно стане не лише проявом поваги до світлої пам`яті видатного Тренера, але й початком нового потужного щорічного турніру легкоатлетів України.

Перший крок зроблено! 21 жовтня в нашому місті розпочалася Відкрита першість Херсонщини з легкоатлетичних метань, присвячена пам`яті Юрія Олександровича Піскунова.

Відкрив змагання тренер, син Юрія Піскунова –  Владислав Піскунов.

foto-2_586x440

Він привітав учасників змагань, які прибули з різних куточків області, зокрема з Херсона, Миколаєва, Козачих Лагерів. Змагання з метання молота, списа, ядра і диску проходитимуть  у двох вікових групах – серед молодших і старших учасників.  Владислав  Піскунов зазначив, що змагання такого рівня проходять у Новій Каховці вперше, але це – початок традиційного щорічного турніру.  Нині з керівництвом Збірної  команди України обговорюється питання про надання   змаганням пам`яті Ю.О.Піскунова статусу Всеукраїнських і проводити їх у березні щороку.

Спортсменів привітав міський голова Н.Каховки В.Коваленко: 

foto-3_586x440

«Сьогоднішній спортивний день особливо важливий для мене, бо Юрій Олександрович Піскунов для мене – друг, вчитель, наставник, людина, з якою я не один десяток років товаришував. Якого слухав з великим задоволенням. Бо сьогодні зустріти таких людей – це велике щастя. Він був людиною, яка мала свій особливий погляд на все, що відбувається в людському житті. Був переконаний, що людині все під силу. Що її головне покликання на Землі – творити добро. Він ввів мене у світ великого спорту, познайомив зі своїми синами, дружбою з якими я сьогодні пишаюся. Всі спортивні починання, які запроваджував Ю.О.Піскунов, я намагаюся підтримувати сьогодні. І зберігаю світлу пам’ять про цю унікальну, світлу людину. Пам`ятайте і ви про нього».

foto-4_586x440

foto-5_586x440

В.Коваленко побажав учасникам змагань  успіхів, пам’ятати і поважати своїх вчителів, які відкривають перед юними спортсменами шлях до спортивних перемог.

foto-6_586x440

[SvenSoftSocialShareButtons] Вы можете залишити коментарій, аба посилання на Ваш сайт.

Залишити коментар

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.