Нова Каховка матиме новий флюорограф, викладачі ПТУ отримають заробітну плату.

foto-1_586x440

Рішенням сесії Новокаховської міської ради направлено кошти на виплату працівникам ПТУ міста заробітної плати за вересень, жовтень. І авансової виплати за листопад. Як повідомила начальник фінансового управління І.Фурсєєва, на ці виплати з державного бюджету спрямовано 3 млн 600 тис грн..

Депутати міської ради більшістю голосів підтримали рішення про виділення коштів на придбання холодильного обладнання для ЦМЛ, а також 15 тис грн. на нову плиту для д/с «Соколятко».

Як пояснив міський голова, попередня електроплита працювала у закладі 13 років і нещодавно повністю вийшла з ладу.

Ще одна важлива для міста новина надійшла під час проведення сесії – як повідомила начальник фінансового управління І.Фурсєєва, надійшли кошти з державного бюджету на придбання для ЦМЛ нового флюорографа вартістю 1 млн 100 тис грн.. Під час сесії було прийнято відповідне рішення, яке дасть можливість місту скористатися коштами і придбати і встановити в лікарні новий флюорограф.

foto-2_586x440

Під час сесійного засідання  Новокаховської міської ради депутати підтримали рішення про затвердження нових редакцій Статутів дошкільних закладів та шкіл міста, внесли зміни до заходів Програми реалізації соціальної політики на 2016-2019 роки, затвердили міські Програми молодіжної політики, оздоровлення та відпочинку дітей, розвитку футболу в місті, нові редакції Положень про архівний відділ, про відділ культури і туризму, розглянули цілий ряд земельних питань. Рішенням сесії Новокаховської міської ради створено КП «Муніципальна охорона Новокаховської міської ради» і затверджено його Статут.

[SvenSoftSocialShareButtons] Вы можете залишити коментарій, аба посилання на Ваш сайт.

Залишити коментар

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.