Хочу бути журналістом!

foto-1_586x440

«Хочу бути журналістом», – відверто зізналися одразу кілька гостей нашої студії, учні 5-Б та 7-Б класів ЗОШ №10. На запитання, чому зацікавила саме ця професія, відповіли із захопленням: « Вона дозволяє дізнатися багато нового, спілкуватися з різними людьми, писати на різні теми!». А після спілкування зі школярами, їх спроб розповідати про себе і брати інтерв’ю в однокласників, ми запитали: «Що, на вашу думку, найважче у професії журналіста?». І у відповідь почули: «Ставити запитання».

2 і 8 листопада в гості до редакції міського радіо завітали школярі ЗОШ №10 – 5-Б та 7-Б класів, та їх наставники – Сергій Володимирович Заболотній, Тетяна Миколаївна Терещенко, завідуюча бібліотекою ЗОШ №10 Надія Олександрівна Ольхова та її колега Катерина Володимирівна Ємельянова. Колектив міського радіо розповів таємниці створення радіопередачі, підготовки та проведення інтерв’ю та репортажів, збору міських новин, познайомив із сайтом «Радіо Нова Каховка», який було створено у квітні 2016 року. Щодня на сайті міського радіо можна почитати свіжі новини міста, області та України, побачити фото радіоорганізації, почути цікаві виступи та подивитися відео, а також послухати популярні пісні. Розповідь наші гості слухали зі щирою цікавістю. Діти змогли дізнатись про те, що міське радіо було започатковано одночасно із народженням Нової Каховки. І в кожному новому будинку на той час в обов’язковому порядку були облаштовані радіоточки, і всі мешканці міста мали можливість слухати міські новини та іншу важливу інформацію. Діти поцікавилися, як саме записуються радіопередачі, коли їх можна почути. А потім школярі розповіли про свої мрії. І ми разом розпочали бліц-інтерв`ю.

Приємно було дізнатися, що серед дітей є ті, хто мріє стати журналістом, телеведучим, кінооператором та режисером. Вони зізналися, що вважають професію журналіста дуже цікавою, бо це унікальна можливість для спілкування, для розповідей про те, як живуть люди і що їх турбує. Діти розповіли, що вже роблять перші журналістські кроки, випускаючи шкільну газету. Ближчий номер буде присвячено екології нашого міста. В ньому – інтерв’ю зі вчителями та учнями школи на цю тему. Вся інформація, зібрана юними журналістами, також буде розміщена на сайті школи.

Одразу скажемо, що серед учнів п’ятого класу четверо розповіли про мрію стати журналістом, троє бажають вивчитися на архітектора і будувати зручні та гарні будинки з басейнами. Є й ті, хто хоче стати перекладачем з англійської на українську та російську, майбутні програмісти, футболісти і боксери,вчителі фізкультури та медсестри, бізнесмени, хірурги, які мріють рятувати людей, майбутні археологи, які вже здійснили перші у своєму житті цікаві знахідки, та майбутні співаки, які вже роблять впевнені кроки у своїй сольній кар’єрі. Та майбутні поліцейські, які бажають поєднати цю професію із журналістикою.

foto-2_586x440

У 7-Б класі виявилися  бажаючі у майбутньому стати кінооператорами, режисерами, журналістами-міжнародниками, а також конструкторами корисних для людей пристроїв, перекладачами, стоматологами – щоб всі мали блискучу усмішку, а також кухарями, спортсменами, перекладачами. Мріють навчатися у Києві та Львові, у США та Європі.

Бажаємо нашим юним гостям здійснення їх заповітних мрій!

[SvenSoftSocialShareButtons] Вы можете залишити коментарій, аба посилання на Ваш сайт.

Залишити коментар

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.