Сучасні пральні машини – для дитсадків міста.

foto-1_586x440

Завідуючі дитячими садками міста під час спілкування з міським головою озвучили проблему застарілої техніки у закладах. А саме – пральні машини, які є у найстаріших дитсадках міста по вул.. Історичній – практично ровесниці самих закладів. А садкам «Гвоздичка», «Теремок», «Сонечко» – понад 60 років! Не краща ситуація з технікою і в інших садках міста. Пральні машини відпрацювали свій термін експлуатації, постійно ремонтуються, або й взагалі не працюють.

В.Коваленко озвучив проблему депутатам Новокаховської міської ради. І запропонував виділити кошти на придбання нових пральних машин. Таке рішення було прийнято на позачерговій сесії Новокаховської міської ради на початку жовтня. Виділено 105 тис. грн. і придбано 14 пральних машин для всіх дошкільних закладів міста. Нові пральні машини розраховані на 7 кг білизни.

foto-2_586x440

foto-3_586x440

15 листопада кожен дитсадок отримав цю необхідну в господарстві техніку. Її колективам закладів вручили представники міських осередків політичних партій БПП «Солідарність», «Опозиційний блок», «Партія місцевого самоврядування» – Наталія Марченко, Віталій Кубатко, Сергій Хоменко, Олена Іщенко, Сергій Євстратов, Віталій Перетятько, Олександр Афанасьєв та завідувач оргвідділом Новокаховської міської ради  Роман Пашкевич.

foto-4_586x440

foto-5_586x440

foto-6_585x439

Вони завітали до кожного дитсадка. Їх радо зустріли працівники закладів на чолі із завідуючими.

Транспорт для перевезення пральних машин надали депутати міської ради Сергій Євстратов і Сергій Хоменко.

Депутати оглянули дитсадки, поцікавилися проблемами. Переконалися, що в кожному дитсадку тепло, діти перебувають у комфортних умовах, заклади добре підготувалися до нового навчального року – у групах все пофарбовано і відремонтовано, а діти забезпечені іграшками, книгами і всім необхідним для  проведення занять та ігор.

Що стосується проблем, то завідуючі у найперших дитсадках міста по вул. Історичній звернули увагу на необхідність заміни вікон, придбання холодильника, відновлення асфальтного покриття, кронування дерев.

foto-7_585x439

foto-8_585x439

[SvenSoftSocialShareButtons] Вы можете залишити коментарій, аба посилання на Ваш сайт.

Залишити коментар

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.