16 листопада – День працівників радіо, телебачення і зв’язку!

foto-1_586x440

Радіо є одним з найдавніших  засобів масової інформації. В Україні радіомовлення народжувалося ось як.

Увечері 16 листопада 1924 року з гучномовців, розташованих в центрі Харкова, пролунало: «Говорить Харків! Працює перша в Україні радіотелефонна станція!». І харків’яни, затамувавши подих, слухали, як звучить по радіо концерт. Вже наступного року було побудовано радіостанцію у Києві. Кількома роками пізніше побачили світ радіостанції в Донецьку, Дніпропетровську, Одесі. Одним з останніх з’явилося радіо в Івано-Франківську, який на той момент називався Станіславом, а також у Львові і Тернополі.

Радіофікації Херсонщини в листопаді 2016 року виповнюється 90 років. Саме у Херсоні була обладнана перша в Україні цивільна радіостанція та встановлено бездротовий зв’язок між Херсоном та Голою Пристанню.

В літописі Українського радіо – багато доленосних сторінок. Позивні «Реве та стогне Дніпр широкий» не зникали з ефіру в роки Другої Світової війни. Українські письменники Володимир Сосюра, Павло Тичина, Максим Рильський з фронту передавали аудіо звернення, які підтримували бойовий дух народу. А по війні чимало українських родин, що загубили один одного в різних країнах, возз’єднувалися завдяки радіо.

Радіо Нової Каховки народжувалося разом із містом. При зведенні перших будинків в кожному з них в обов’язковому порядку було облаштовано радіоточку.         Новокаховська міська радіоорганізація була зареєстрована 22 серпня 2002 року.  Нині це єдиний офіційний засіб дротового радіомовлення Новокаховської міської ради. Наші слухачі – мешканці Нової Каховки, Таврійська, Дніпрян, Основи, Корсунки, Піщаного, Маслівки, Плодового, Тополівки, Обривок, Нових Лагерів. Це люди, яким важливо знати про щоденне життя територіальної громади, які бажають отримувати достовірну, щоденну, різноманітну інформацію від першоджерел, важливі оголошення, а також новини культури, спорту, і слухати улюблені пісні минулих років та сучасності.

В наших випусках – рубрики інформаційного, розважального та пізнавального жанрів: «Життя міста», «Влада-громада:зворотній зв’язок», «Шляхом реформ», «Мовою Закону», «А ми бажаєм вам добра», «Пісенний водограй». Журналісти Новокаховської радіорганізації фіксують важливі події життя новокаховської громади, залишаючи ці яскраві моменти на сторінках «Щоденника міста».  Творчість місцевих поетів,письменників, співаків, їх життєвий шлях –  в рубриці «Таланти земляків».  А спортивні події міста минулих років і сучасності, імена і перемоги спортивних зірок – в рубриці «Спортивна арена».

В колективі міської радіоорганізації нині – 4 працівники. Щодня ми дбаємо про те, щоб зранку ви змогли почути новий випуск передачі міського радіо. Ми відкриті для змін, активно розвиваємо місцеве радіомовлення. Крім ранкових випусків, які виходять щоранку о 6.30, ми пропонуємо і інтернет – радіо, де – різноманітна інформація міста, області та України, ілюстрована  власними фотографіями і збагачена записами виступів гостей студії.

foto-2_586x440

Наступний крок – впровадження в місті FM-мовлення.

Приходьте і станьте гостем нашої студії! І ваш голос почує місто. Вітаємо всіх радіослухачів з Днем радіо! Адже завдяки вам ми відчуваємо необхідність нашої роботи. Тож залишайтеся з нами. Ми працюємо для вас!

[SvenSoftSocialShareButtons] Вы можете залишити коментарій, аба посилання на Ваш сайт.

Залишити коментар

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.