Знайомтесь: новий голова міської Ради ветеранів.

foto-1_589x442

17 листопада відбулися збори активу міської Ради ветеранів війни та праці, на яких були присутні члени Президії, керівники первинних ветеранських організацій, члени Почесної Президії Ради ветеранів. На зборах побували і секретар Новокаховської міської ради Олександр Лук`яненко та радник міського голови Юрій Кобцов.

foto-3_589x442

foto-2_589x442
На порядку денному було кілька важливих питань. Як повідомив Ю.Кобцов, голова Ради ветеранів Микола Адамович Савич подав заяву з проханням звільнити його від обов’язків голови Ради за станом здоров`я. Учасники зборів задовольнили це прохання і подякували Миколі Адамовичу за роботу. Як відомо, він очолив Раду ветеранів після того, як пішов з життя попередній керівник Юрій Миколайович Пятецький. Ветерани висловили Миколі Адамовичу подяку за увагу і турботу, за прагнення продовжити кращі починання організації, яка є найбільшою громадською організацією в місті.

На зборах відбулося обрання нового керівника Ради ветеранів. Як повідомив Ю.Кобцов, очолити Раду пропонували кільком членам Президії, однак з різних причин вони відмовилися. Врешті з кандидатурою визначилися. Тож на зборах Ю.Кобцов представив ветеранам Дмитра Стратійовича Папушу – як людину з багатим досвідом керівника, порядну і надійну.

foto-4_589x442

Дмитру Стратійовичу Папуші – 65 років. Кілька років тому він переїхав до Нової Каховки з Великої Лепетихи. Був головою районної ради 14 років, обирався депутатом обласної ради, має досвід роботи з громадськими організаціями. На прохання ветеранів Дмитро Стратійович розповів про себе. Пропонуємо вам послухати його виступ.

Учасники зборів змогли задати кандидату свої запитання. І, задоволені відповідями, одноголосно обрали його головою міської Ради ветеранів війни та праці.

foto-5_589x442

Новообраний голова  Ради ветеранів озвучив учасникам зборів свої пропозиції щодо напрямків роботи Ради ветеранів у 2017 році. Ветерани в свою чергу доповнили цей перелік своїми пропозиціями. Важливо, що вже на перших зборах було досягнуто порозуміння між активом Ради ветеранів та новообраним головою. Наступні збори домовились провести через місяць, у грудні. На них буде розглянуто кілька організаційних питань.

foto-6_589x442

Під час зборів міської Ради ветеранів були вручені нагороди та подарунки. Привітали з ювілеєм капітана 1-го рангу Анатолія Васильовича Бородавка, від Спілки офіцерів запасу Микола Адамович Савич вручив медаль Юрію Кобцову. А також від міської Ради ветеранів чудовий фотопортрет подарували активному ветерану, учаснику міських заходів та зустрічей Степану Тимофійовичу Міненку.

foto-7_589x442

foto-8_589x442

До ветеранів цього дня також завітала начальник Управління Пенсійного фонду в м. Нова Каховка Людмила Мєтляєва. Вона розповіла про зміни у пенсійних виплатах, які очікуються у 2017 році.

foto-9_589x442

[SvenSoftSocialShareButtons] Вы можете залишити коментарій, аба посилання на Ваш сайт.

Залишити коментар

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.