Новокаховський рибоводний завод – у трійці кращих в Україні.

foto-1_587x440

Працівники сільського господарства України відзначили своє професійне свято 20 листопада. Це свято об’єднує людей багатьох спеціальностей: водіїв, механізаторів, електриків, рибоводів, бухгалтерів – всіх, хто вміє і любить працювати на землі і воді.  Напередодні в усіх колективах відбулися урочисті збори, лунали привітання, вручалися Грамоти і заохочення. І хоча в галузі нині чимало проблем – цей день дав можливість зібратися разом, відпочити, поспілкуватися.

foto-2_587x440

foto3_589x442

У колективі Новокаховського рибоводного заводу частикових риб до професійного свята додалися ще дві не менш важливі події. Підприємство відзначило 30-літній ювілей, адже почало працювати у 1986 році. І успішно виконало план 2016 року. З цього приводу зібралися на урочисті збори. І запросили до себе міського голову Володимира Коваленка і голову обласної профспілки Юрія Бачкалу. А також ветеранів.

foto-4_587x440

foto-5_587x440

Першим колектив напередодні свята привітав міський голова В.Коваленко:

«З великим задоволенням завжди йду до вас – з багатьох причин. По-перше, наші стосунки тривають понад 10 років. Їх основа – взаємна повага, порозуміння і підтримка. Спасибі вам за створену в колективі систему взаємної довіри і відповідальності. Мені подобається, що для вашого колективу реальністю є стабільність. Це завжди важливо, адже дає впевненість вам і вашим родинам.  Дякую ветеранам, які заклали підґрунтя успішного заводу. Спасибі, що свого часу прийняли до колективу тих, хто шукав роботу. Дякую, що любите «Білу акацію» і майже половина колективу працює у вас. Ви створюєте позитивний імідж міста і області. І це – результат вашої спільної праці.

Що таке 30 років підприємству? Новій Каховці буде 65, Обривкам – 95. В порівнянні з ними ви – діти. А дітям бажають, щоб вони міцно стояли на ногах, мали стабільний дохід, професійний успіх і особисте щастя».

Володимир Коваленко вручив подарунки і заохочення двом працівникам заводу – Олександру Олександровичу Коршуну і Лілії Володимирівні Скляровій.

Міський голова висловив щирі слова поваги до керівника заводу Ігоря Дикухи, якого знає вже понад 10 років:

«Ігор Михайлович – унікальна людина. Я пам’ятаю той період, коли він прийняв завод у 2006 році. З тих пір на підприємстві відбулися разючі зміни. Я вдячний, що він з колективом ще й знаходить час, щоб брати участь у благоустрої міста. Допомагає колективам сільських рад. Таких би керівників хоч з десяток в нашу область – вона б гриміла на всю Україну! Він знає, чого хоче, глибоко обізнаний у роботі галузі, в якій працює. Не припиняє навчання,  вивчає зарубіжний досвід. Переконаний, що саме завдяки таким керівникам Україна стане успішною країною».

Ігор Дикуха  висловив переконання, що у Нової Каховки є потужні перспективи. Сюди прагнуть приїхати на роботу і на відпочинок з сусідніх районів. І не випадково. Місто має своє унікальне обличчя: затишні чисті вулиці, зелені, доглянуті, облаштовані парки. В Нову Каховку  поспішають за покупками і пропонують на продаж свою продукцію на кількох міських ринках. Компактно і зручно розміщені парковки, широкі вулиці, багато місць для відпочинку, а в міських кафе та ресторанах – смачна кухня на будь-який смак. Місто розквітає на очах. За кілька років разючі зміни відбулися на вул. Французькій (колишня вулиця Паризької Комуни) – після відкриття ТРК «Оскар» навколо нього один за одним з’явилися магазини, і тепер ця частина міста – одна з найбільш багатолюдних.

foto-6_587x440

Вітаючи колектив напередодні професійного свята, Ігор Дикуха висловив надію, що невдовзі Україна стане лідером з вирощування риби. Колектив заводу зустрічає професійне свято виконанням державного плану. Дався він нелегко, але ентузіазм працівників подолав труднощі. В наступному році є намір не обсяги збільшувати, а поліпшити якість роботи, зазначив І.Дикуха. Він нагадав, що є вже третім директором заводу. Очолює колектив 10 років. Коли прийшов – у кабінеті була мінусова температура, на насосній станції – вибиті вікна і пошкоджені труби. Наступного дня хотів звільнитися. Але, пам’ятаючи про те, що життя слабких не любить, почав працювати. « І на сьогодні в рибній галузі України Новокаховський рибоводний завод – у першій трійці кращих! А це – заслуга кожного члена колективу»,- зазначив Ігор Дикуха.

Він  згадав ветеранів заводу. А ті з них, хто прийшов на святкову зустріч, розповіли про перші роки становлення підприємства.

foto-7_587x440

Голова обласної профспілки Юрій Бачкала вручив Почесні грамоти працівникам заводу.

foto-8_587x440

Лунали привітання від голови профспілки підприємства, провідних спеціалістів  і ветеранів.

foto-9_587x440

foto10_589x442

Були вручені подарунки ветеранам. Подарунок від колективу отримав і сам директор з нагоди особистого професійного ювілею – 10 років на посаді. Кращим працівникам заводу Грамоти вручив міський голова В.Коваленко.

foto-11_587x440

foto-12_589x442

foto-13_589x442

foto-14_589x442

foto-15_589x442

Після урочистої частини відбувся святковий концерт. Свої кращі пісні працівникам заводу подарував їх улюблений співочий колектив «Біла акація».  А зустріч продовжили за святковим столом.

foto-16_589x442

[SvenSoftSocialShareButtons] Вы можете залишити коментарій, аба посилання на Ваш сайт.

Залишити коментар

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.