Англомовний фестиваль від СЗОШ №8.

foto-1_589x442

2016-й рік в Україні оголошено роком англійської мови. Для Новокаховської спеціалізованої школи №8 це не новина, адже тут з 1 класу поглиблено вивчають англійську мову. Але в цьому році особливу увагу приділили не лише її вивченню, але й залученню до цього процесу батьків, педагогів та учнів інших шкіл, а загалом – всіх новокаховчан, хто бажає знати англійську. Адже чим більше мов знає людина, тим багатшою вона є. Знання інших мов відкриває можливість для спілкування, для знайомства з культурою, історією, життям інших країн, для розуміння світу і нашого місця в ньому.

В цьому році у спеціалізованій загальноосвітній  школі №8 пройшла ціла низка свят, відкритих заходів для батьків першокласників, були здійснені театральні постановки «Попелюшка», «Аліса в країні чудес», «Улюблений герой англійських казок», підготовлено  двомовний проект «З Україною в серці» – масовий захід з акцентом на символи України. Його підготували педагоги української та англійської мови Ірина Барна і Оксана Худченко. В цьому проекті об’єднали українську та англійську мову і культуру. Крім того, у школі англійською мовою проходять уроки поезії, учнівських презентацій, плакатів, газет. Щорічно відбувається конкурс «Грінвіч» – у 2016 році до нього долучилися вдвічі більше учнів, ніж торік. Вже традиційними стали англомовні табори – раніше працювали в Миколаєві, а нині – у Чернігові. До них мають шанс потрапити кращі знавці англійської мови – учні школи.

Про все це розповіла нам талановитий і харизматичний педагог, вчитель англійської мови СЗОШ №8, дуже привітна і щира Тетяна Кулінок.

foto-2_589x442

Вона, як і значна частина її нинішніх колег – випускники  СЗОШ №8. Тетяна Миколаївна вже 16 років працює у рідному закладі. Багато років вчителем фізкультури тут працювала її мама, а нині разом із сестрою вони викладають англійську. Тож слово Тетяні Миколаївні Кулінок.

Ось так пройшов рік англійської мови у СЗОШ №8. Той, хто брав участь у заходах і хто був глядачем – сповнені яскравих вражень. А тим новокаховчанам, хто ще не побував на цікавих англомовних заходах школи, повідомляємо:

15 грудня о 10.00 у спеціалізованій загальноосвітній школі №8 на вас очікує справжня передноворічна казка – літературний вечір за участю учнів 11-х класів, які подарують вам яскраву театральну виставу за мотивами творів  британської літератури. А також педагоги та вихованці школи готують цікаві театральні постановки до Дня Святого Миколая. Тож приходьте – і власними очима все побачите!

Ми дякуємо гостю нашої студії Тетяні Миколаївні Кулінок за цікаву розповідь. А вам пропонуємо послухати виступи учасників фестивалю англійської мови – пісню у виконанні Анни Шульги

3_589x442

(підготувати виступ їй допоміг викладач вокалу Будинку дитячої творчості Олександр Ігоревич Гребенюк).

А також до вашої уваги – авторський вірш  англійською мовою учениці 6-А класу Анастасії Фанотової. Дівчинка три роки назад переїхала до Нової Каховки з Донецька. І по-справжньому захопилася англійською мовою. Тепер навіть вірші пише англійською. Пропонуємо вам послухати.

[SvenSoftSocialShareButtons] Вы можете залишити коментарій, аба посилання на Ваш сайт.

Залишити коментар

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.