«Солодкого і щасливого вам дитинства!»

foto-1_587x440

У жовтні цього року яскравий конкурс «Я-україночка» зібрав у ЗОШ №4 юних конкурсанток з багатьох шкіл міста. На конкурсі був присутній міський голова В.Коваленко. Він вручив грамоти і подарунки учасницям – юним україночкам. Під час цього свята і відбулося знайомство з минулорічною переможницею конкурсу, ученицею 2-А класу Катрусею Пшеничною.

Міський голова був радий знайомству. Пожалкував лише, що не захопив подарунка для дівчинки. Але пообіцяв, що обов’язково завітає до класу, де навчається Катруся, з подарунками не лише для неї, але й для усіх її однокласників.

foto-2_587x440

foto-3_587x440

І от 28 листопада така зустріч відбулася. Володимир Коваленко, як і обіцяв, прийшов до ЗОШ №4, і разом з директором Володимиром Барсуком завітав до 2-А класу під час уроку української мови. Діти одразу і про уроки забули, адже в руках у міського голови був великий кошик із солодощами. А Катруся отримала обіцяний подарунок – набір пазлів.

foto-4_587x440

Володимир Коваленко побажав дітям, щоб кожен день дитинства проходив цікаво і весело, у спілкуванні з друзями, перегляді улюблених мультиків: «Щоб дружили між собою. Щоб у столовій було смачно, а у класі – тепло. Уроками щоб вас не перевантажували, а мультиків давали дивитися стільки, скільки ви хочете».

      Діти у відповідь подякували і запросили: «Приходьте ще!». А згадкою про зустріч будуть пам’ятні фото, зроблені в цей день.

[SvenSoftSocialShareButtons] Вы можете залишити коментарій, аба посилання на Ваш сайт.

Залишити коментар

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.