Не накопичуйте борги.

158564

Станом на 1 листопада 2016 року заборгованість населення  за послуги КП “Міський водоканал» становить майже 2,5 млн. грн. Отже найбільшою проблемою для підприємства на сьогодні є низький рівень сплати населенням за спожиті послуги. Недоотримані  підприємством платежі спричиняють відсутність обігових коштів, і неможливість в повному обсязі сплатити за спожиту електроенергію. Щодня реальною є можливість відключення КП від електропостачання. Тільки докладаючи максимальних дипломатичних зусиль, вдається оминути таких жорстких заходів. В разі, якщо заборгованість за спожиту воду не буде відшкодована населенням, припинення енергопостачання підприємства і, як наслідок, припинення водопостачання та водовідведення буде неминучим.

Нажаль, щомісяця накопичується заборгованість населення за надані послуги з водопостачання та водовідведення, тому на даний час у «Міському водоканалі» створений спеціальний відділ по роботі з боржниками. Його напрямок діяльності – інформування населення про наявність боргових зобов’язань, складання договорів на погашення заборгованості, роз’яснювальна робота з метою недопущення утворення боргів, допомога в оформленні субсидій, ознайомлення з наслідками невчасної оплати.

Боржникам направляються листи та SMS – повідомлення з попередженням про необхідність сплатити існуючу заборгованість, в телефонному режимі нагадуються строки погашення боргу. Фахівець відділу проводить особисті переговори з боржниками (за місцем проживання, роботи) з пропозиціями укласти договір реструктуризації заборгованості, скласти договори, встановити лічильники, оформити субсидію.

Якщо абонент ніяк не реагує, звертаються до судових органів щодо стягнення заборгованості, та як крайню міру, застосовують відключення.

Шановні споживачі! Якщо у вас виник борг – Водоканал завжди готовий піти назустріч та укласти договір на його поетапне погашення. Надійне і безперебійне водопостачання і водовідведення нашого міста можливе лише за своєчасної оплати послуг споживачами. Щиро вдячні споживачам, які роблять це своєчасно. Сподіваємось на подальшу співпрацю і розуміння важливості щомісячного розрахунку.

 

Начальник відділу по роботі з абонентами КП «Міський водоканал» О.Рашевська

[SvenSoftSocialShareButtons] Вы можете залишити коментарій, аба посилання на Ваш сайт.

Залишити коментар

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.