У грудні перерахують пенсії непрацюючим пенсіонерам.

1

Начальник Управління ПФ Людмила Мєтляєва під час апаратної наради 5 грудня повідомила – пенсійні виплати протягом 11 місяців поточного року пенсіонери міста отримали своєчасно і в повному обсязі.

Станом на 1 грудня на обліку Управління ПФ в м.Нова Каховка перебуває 20 тис 663 отримувача пенсійних виплат. З них 7 тис 212 пенсіонерів отримують свої виплати через відділення «Укрпошти» – це 35% пенсіонерів. Решта вже мають банківські картки і отримують пенсію через відділення банків. Залучення пенсіонерів до отримання коштів через банківські установи міста дала можливість Пенсійному фонду у поточному році зекономити 2,2 млн грн..

Як повідомила Людмила Мєтляєва, з початку року до управління Пенсійного фонду з різних питань пенсійного забезпечення звернулися 14 тис 494 особи. Вперше за призначенням пенсій в поточному році звернулись 630 громадян міста. З них 108 осіб отримали пенсії по інвалідності, 26 осіб – по втраті годувальника, 20-ти громадянам призначено пенсії за особливі заслуги перед Україною. 1572 особи звернулися за перерахунками пенсій.

За словами Л.Мєтляєвої, станом на 5 грудня середня пенсійна виплата по місту складає 1587 грн. Вона нагадала, що з 1 грудня поточного року, відповідно до Закону України «Про Державний бюджет на 2016 рік», підвищено мінімальні соціальні стандарти. Ці зміни торкнулися і пенсіонерів. З 1 грудня прожитковий мінімум для осіб, що втратили працездатність, зріс від 1130 грн до 1247 грн. Але перерахунок пенсій торкнувся лише непрацюючих пенсіонерів, які отримували пенсію, нижчу за мінімальну. А також пенсіонерів, які мають необхідний стаж роботи. Пенсіонери, які зверталися за призначенням пенсій до 1 жовтня 2011 року і мали необхідний стаж – жінки 20 років, чоловіки – 25 років. Пенсії пенсіонерів, які оформлювали пенсії після 1 жовтня 2011 року і які мають необхідний стаж – жінки – 30 років, чоловіки – 35 років – теж підпадають під перерахунок. Інші пенсіонери, які не мали необхідного трудового стажу, отримають підвищення пенсії пропорційно відпрацьованому часу.

Не торкнеться підвищення пенсій працюючих пенсіонерів. Але після звільнення з роботи їм буде здійснено перерахунок пенсій відповідно до мінімальних соціальних стандартів, які будуть діяти на день звільнення. Начальник управління ПФ в м.Нова Каховка нагадала, що на сьогодні працюючі пенсіонери отримують 85% від нарахованої пенсії.

У грудні вже розпочато виплату пенсій. Як повідомила Л.Мєтляєва, виплати здійснюються відповідно до затверджених графіків, з 4 по 24 число.

[SvenSoftSocialShareButtons] Вы можете залишити коментарій, аба посилання на Ваш сайт.

Залишити коментар

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.