Благодійний ярмарок у ЗОШ №1.

Exif_JPEG_420Щороку в ЗОШ №1 проходить ярмарок кондитерських виробів. Школярі самостійно або з батьками випікають смаколики і продають їх на ярмарку, а зібрані кошти направляють родинам, які виховують дітей з вадами здоров’я. В цьому році такий ярмарок у школі відбувся 5 грудня.

На нього завітали гості – міський голова Володимир Коваленко, депутати Новокаховської міської ради Сергій Хоменко, Лілія Микитенко, директор Центру реабілітації дітей-інвалідів Оксана Олексієнко, начальник міського відділу освіти Оксана Якубова.

Найголовніше в житті – це здоров’я. Особливо розуміємо ми цю істину, коли зустрічаємо родини, в яких підростають діти з вадами здоров’я. Коли спілкуємося з дорослими, які мають такі вади від народження або отримали їх внаслідок нещасного випадку, або після виконання бойових завдань на сході України. Нині таких людей, нажаль, стає все більше. Про них потрібно пам’ятати щодня.

Особлива нагода допомогти, підтримати, розказати про них випадає у грудні, коли з нагоди Міжнародного дня інваліда в місті проводиться ціла низка акцій, зустрічей, заходів, на яких люди з обмеженими фізичними можливостями – у центрі уваги. Проходить акція «Милосердя», у бібліотеках, навчальних закладах, музеях, картинній галереї проходять зустрічі, виставки, де люди з вадами здоров’я демонструють свої таланти і любов до життя. Виставка робіт родин, що виховують дітей-інвалідів, нещодавно відкрилася у міській картинній галереї. Це чудові вироби, які можна не лише побачити, але й придбати. Поспішайте зробити це, адже зібрані кошти підуть на допомогу таким родинам.

Нині в кожній школі міста навчаються діти з обмеженими фізичними можливостями. Є такі малюки у ЗОШ №1. Для них створюються умови для отримання освіти, повноцінного спілкування з ровесниками і пошуку достойного місця в суспільстві.

foto-2-1_587x440

Щоб підтримати такі родини, у ЗОШ №1 щороку проводять благодійні ярмарки. Учні та їх батьки готують різноманітні солодощі, напої, сувеніри, а зібрані кошти направляють родинам, які виховують дітей з вадами здоров’я. Такий ярмарок відбувся у ЗОШ №1 5 грудня.

На великій перерві шкільний коридор, де відкрився ярмарок, ледве вмістив всіх охочих поласувати смаколиками. Тістечка, пиріжки, пироги і булочки, печиво, піца, соки і напої – все розкуповували миттєво.

foto-3-1_587x440

Побувавши на ярмарку, міський голова В.Коваленко накупив повні пакети ласощів, не оминувши жодного столика. Цією смакотою він потім пригостив працівників виконкому, знайомих та друзів.

foto-4-1_587x440

А на самому ярмарку міський голова  щедро пригощав придбаними тістечками і печивом школярів та їх наставників.

foto-5-1_587x440

А потім звернувся до учасників та гостей ярмарку, побажав їм смачного, а дітям нагадав, щоб обов’язково написали листа Святому Миколаю. Адже новорічні та різдвяні дні обіцяють здійснення бажань. Тож нехай у кожного – малюка і дорослого – ці заповітні бажання обов’язково здійсняться.

 

[SvenSoftSocialShareButtons] Вы можете залишити коментарій, аба посилання на Ваш сайт.

Залишити коментар

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.