Учні Маслівської ЗОШ побували на сесії Новокаховської міської ради.

foto-1_589x442

У відповідь на бажання школярів Маслівської школи більше дізнатись про роботу місцевого саморядування, депутат міської ради Сергій Хоменко запросив  учнів 9,10 та 11 класів Маслівської ЗОШ і заступника директора школи з виховної роботи Вікторію Володимирівну Гречаник на сесію Новокаховської міської ради, яка відбулася 5 грудня. Діти, затамувавши подих, спостерігали за тим, що відбувається у сесійній залі – за веденням сесії головою Новокаховської міської ради Володимиром Коваленком, виступами депутатів, доповідями керівників  управлінь та відділів, за обговоренням важливих для міста питань, відносно яких приймалися депутатські рішення.  Після завершення сесійного засідання ми поспілкувалися з учнями та їх наставницею. Вони поділилися враженнями і висловили побажання депутатам.

foto-2_589x442

Старшокласників вразила сесійна зала – зізналися – думали, що в таких великих приміщеннях рішення приймають лише у Києві. А також враження справила і серйозність питань, які розглядалися. Школярі не приховували – було цікаво почути, які проблеми доводиться вирішувати депутатам, яких коштів потребують лікарні і школи, ремонт доріг і відновлення парків.

На запитання, про яку допомогу для власної школи попросили б вони у депутатів, старшокласники зізналися – немає гарного освітлення у спортивній залі. У школі тепло, опалення працює добре. Але частина тепла зникає через старі вікна. Школі скоро виповниться 40 років, і вікнам – стільки ж. Заступник директора Маслівської ЗОШ Вікторія Гречаник підтвердила – ці питання вже озвучені і їх вирішення передбачено керівництвом міста у 2017 році.

foto-3_589x442

Після сесії учні Маслівської ЗОШ отримали можливість поспілкуватися з начальниками відділів виконкому і протягом години познайомитися зі щоденною роботою відділу. А також у сесійній залі сфотографувалися на пам’ять з міським головою В.Коваленком. Побажали керівництву міста і депутатам успішної роботи. Школярі переконалися – робота ця відповідальна і складна. Міському голові і депутатам подякували за допомогу школі, за часті візити на шкільні свята. І вручили депутатам запрошення на ярмарок, що відбудеться у школі ближчими днями. А також поцікавилися – чи завітає до школи Святий Миколай? Адже діти, та й дорослі – чекають на різдвяну казку, яка здатна здійснити заповітні бажання і подарувати сили і віру для вирішення будь-яких життєвих проблем.

foto-4_589x442

foto-5_589x442

 

[SvenSoftSocialShareButtons] Вы можете залишити коментарій, аба посилання на Ваш сайт.

Залишити коментар

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.