7 грудня – День місцевого самоврядування.

foto-1_586x440

Це професійне свято всіх, хто трудиться в сільських, селищних, міських, районних та обласних радах, хто представляє багатотисячний загін народних обранців.

В Новій Каховці урочистості з нагоди свята відбулися у великій залі виконкому. У холі керівництво міста і працівників виконкому, депутатів міської ради, працівників органів місцевого самоврядування вітав духовий оркестр музичної школи (керівник Віктор Балибін).foto-2_586x440

foto-3_586x440

Розпочалося свято спільним виконанням Гімну України. З днем місцевого самоврядування працівників органів місцевого самоврядування привітав міський голова В.Коваленко:

foto-4_586x440

«День самоврядування – це день великої сім`ї – села, селища, міста. Бо ми живемо на одній території, об’єднані одними дорогами – до школи, дитячого садка, роботи. В нашому маленькому місті ми практично всі один одного знаємо – як у великій сім`ї. А в сім`ї завжди мріють, щоб був лад, спокій, добрі стосунки і щасливе майбутнє.
На сьогодні самоврядування відображено в самій громаді і в обраних нею структурах управління – міський голова, депутати міської ради, виконком, управління та служби.
Мені не соромно нині дивитися в очі громаді, яка довірила нам долю Новокаховської міської ради. Робота органів місцевого самоврядування нині відображена спокоєм в місті, відремонтованими школами і дорогами, теплом у дитячих садках, у забезпеченні пільговиків ліками і правом на пільговий проїзд, і ще величезним переліком соціальних послуг. За це всім вам велике спасибі. Добре, що в календарі професійних свят є наше з вами свято. Бо сьогодні, в період кардинальних реформ у всіх сферах життя, на органи виконавчої і законодавчої влади покладена велика відповідальність, обов’язок вирішувати цілу низку складних питань. Дякую, що ви достойно і професійно виконуєте цю роботу.
Нехай Бог дасть кожному з вас терпіння, мудрість, достойну оплату вашої праці. Бо ви сьогодні не належите собі, а працюєте на користь громади».
Працівників органів місцевого самоврядування привітали творчі колективи міста та виконавці – народний ансамбль народного танцю «Молодість», учень дитячої музичної школи Святослав Тєрєхов, чоловіче тріо у складі Микола Ткаченко, Віктор Коник та Віктор Чабан, дитячі танцювальні колективи. Після святкового концерту міський голова В.Коваленко вручив юним артистам повний кошик солодощів.

foto-5_586x440

foto-6_586x440

foto-7_586x440

foto-8_586x440

foto-9_586x440

foto-10_586x440

foto-11_589x442

[SvenSoftSocialShareButtons] Вы можете залишити коментарій, аба посилання на Ваш сайт.

Залишити коментар

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.