Фінансова автономія шкіл: перші результати.

DIGITAL CAMERA

Залишок освітньої субвенції, що склався на початок поточного року, рішенням сесії Новокаховської міської ради від 5 грудня направлено за цільовим призначенням на фінансування загальноосвітніх закладів. Загальна сума залишку – 808 тис 21 грн. Основна сума спрямована на заробітну плату вчителів – 779 тис грн.. Майже 29 тис грн. направлено на харчування учнів.

Начальник фінансового управління Ірина Фурсєєва звернула увагу: чотири навчальні заклади – НВК №2, ЗОШ №№3 і 4, Корсунська школа – на сьогодні не потребують додаткових асигнувань. Такий результат – завдяки спільній роботі директора школи і бухгалтера, контролю і заходам по економії коштів. Залишок коштів заклади зможуть направити на преміювання педагогів і технічних працівників.

У цьому році школи Новокаховської міської ради обрали шлях фінансової автономії  як можливість самостійно розподіляти і використовувати наявні ресурси. І ось – перші результати.

Міський голова В.Коваленко з цього приводу зазначив: школи Новокаховської міської ради різні за віком, площею, станом будівель. Тож на початку самостійного шляху звичайно не завжди в рівних умовах. Але з міського бюджету протягом року направлено значні суми коштів на ремонти покрівель, заміну вікон, систем опалення, водопостачання і каналізації, ремонти у спортивних залах та кухнях, на придбання техніки і меблів. І в подальшому школи можуть розраховувати на допомогу міського бюджету. Але планувати витрати, прораховувати потреби і економити вже мають самостійно. Цей шлях лише розпочато, тож бажаємо успіхів.

[SvenSoftSocialShareButtons] Вы можете залишити коментарій, аба посилання на Ваш сайт.

Залишити коментар

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.