На придбання медичного обладнання направлено кошти благодійного рахунку міської лікарні.

%d0%b1%d0%b5%d0%b7-%d0%bd%d0%b0%d0%b7%d0%b2%d0%b0%d0%bd%d0%b8%d1%8f

На сесійному засіданні Новокаховської міської ради 5 грудня начальник фінансового управління Ірина Фурсєєва повідомила, на скільки у грудні буде збільшено видатки бюджету розвитку міста. Отже, видатки збільшуються на суму 905 тис 226 грн. Ось на які потреби міста будуть направлені ці кошти:

  • по ЦМЛ – виділяються кошти на придбання обладнання – імуноферментного аналізатора (77 тис грн.) і бінополярного мікроскопа – 17 тис грн.. На все обладнання загалом потрібно 94 тис грн.. Але 60 тис з цієї суми є на рахунку лікарні. З бюджету міста виділяється лише 34 тис грн.. Як повідомив головний лікар ЦМЛ Ігор Гайдаманчук, 60 тис грн. – це кошти, які мешканці міста вносили на благодійний рахунок за проведення аналізів. Завдяки цим коштам лікарня придбає обладнання, необхідне для виявлення таких захворювань, як  гепатит, герпес, вірусні інфекції.
  • По відділу освіти на заміну 47 вікон у дитсадку «Сонечко» – 299 тис 987 грн, на заміну вікон  у ЗОШ №4 – 210 тис 100 грн. На придбання електроплити для дитсадка НВК №2 – 17 тис грн.. На капремонт електрощитової у школі №1 – 17 тис 742 грн.
  • Для КП «Спорт для всіх» – 16 тис 97 грн – для обслуговування зеленого газону.
  • Відділу культури на придбання акустичної системи – 6 тис 300 грн. Це подарунок танцювальному колективу «Сонечко» на ювілей, який колектив відзначить 10 грудня.
  • 40 тис грн. направлено з бюджету розвитку міста на придбання і встановлення інформаційно-рекламного табло на будівлі торгівельного центру – такого, як на стадіоні.
  • Закінчується реконструкція покриття алей у парку культури – на ці роботи з бюджету розвитку спрямовано 220 тис грн..
  • На капремонт покрівлі житлового будинку в ОСББ по вул.. Світлова, 14 – виділено 44 тис грн. з бюджету розвитку
[SvenSoftSocialShareButtons] Вы можете залишити коментарій, аба посилання на Ваш сайт.

Залишити коментар

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.