Нагороди і Подяки – мужнім і небайдужим.

foto-1_586x440

Початок чергової сесії Новокаховської міської ради 15 грудня був сповнений цілою  низкою нагороджень і подяк. І розпочалася ця приємна місія з учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС.

Нині в нашому місті проживає 140 ліквідаторів Чорнобильської аварії. 14 грудня, у 30-ту річницю з дня завершення будівництва саркофагу над 4-м енергоблоком Чорнобильської АЕС, Україна вшанувала ліквідаторів. Такі урочистості відбулися і в Новій Каховці.

Міський голова Володимир Коваленко і начальник УПСЗН Олена Стоянчук вручили 20 – ти ліквідаторам медалі «За мужність і героїзм». А решту нагород В.Коваленко запропонував вручити під час багатолюдних міських подій. І така нагода не забарилася.

15 грудня перед початком сесійного засідання міський голова вручив медалі ліквідаторам Чорнобильської аварії, а також Грамоти і подяки відомим в місті волонтерам і активістам.

foto-2_586x440

foto-3_586x440

foto-4_586x440

Медалі «За мужність і героїзм» були вручені Костянтину Анатолійовичу Бугаєвському, Олегу Юхимовичу Білоусу, Євгенію Петровичу Жижину, Володимиру Васильовичу Ящуку. Міський голова подякував ліквідаторам за небезпечну чоловічу роботу, яку вони виконали з честю, і за активну життєву позицію в місті, за  участь в роботі міського осередку ГО «Союз Чорнобиль України».

foto-5_586x440

foto-6_586x440

Слова глибокої поваги і подяки за щоденну волонтерську роботу В.Коваленко висловив і новокаховчанам, які з перших днів початку бойових дій на сході України головним у своєму житті обрали допомогу українським бійцям, організувавши волонтерський рух у Новій Каховці, залучивши до нього сотні новокаховчан. За словами В.Коваленка, керівництву Херсонської обласної адміністрації надано список десяти новокаховських волонтерів для відзнаки за волонтерську роботу. Цього разу міський голова нагородив двох з них – найбільш відомих в місті. Це Олександр Іванович Пилипенко і Олег Володимирович Мішутін.

«Хочу подякувати всім, хто є патріотами України, хто  підтримує волонтерський рух», – сказав у відповідь на відзнаку Олег Мішутін.

Він висловив вдячність всім, хто допомагає волонтерам. А таких помічників багато – у дитсадках, школах, училищах, технікумах та інститутах, на підприємствах та в установах. Олег Мішутін відзначив активну проукраїнську позицію міського голови В.Коваленка, який сприяє наданню допомоги українським бійцям, їх родинам, переселенцям, демобілізованим воїнам, постійно підтримує волонтерський рух міста.

foto-7_586x440

За особисту ініціативу і патріотизм, громадську активність, надання допомоги українським бійцям, сприяння волонтерському руху в місті Олег Мішутін вручив міському голові Володимиру Коваленку Подяку від військових, які нині виконують бойові завдання в районі Щастя і Трьохізбенки.

Міський голова із хвилюванням прийняв цю відзнаку і зізнався, що вона дуже дорога для нього.

Подяку цього дня було вручено і помічнику-консультанту депутата Новокаховської міської ради Зінаїді Миколаївні Ковальовій за активну громадську позицію і небайдуже ставлення до проблем міста.

foto-8_586x440

«Спасибі, що турбуєтеся про людей і допомагаєте депутатам вирішувати проблеми міста», – сказав міський голова, вітаючи Зінаїду Миколаївну.

Є в Україні громадська організація  «Народна пам’ять», яка займається пошуками останків воїнів, що загинули у військових конфліктах, починаючи з 1939 року.  З нагоди святкування Дня Збройних сил України ГО «Народна пам’ять» висловила подяку – «За віддану працю в увіковіченні пам’яті героїв, що віддали життя за свободу і незалежність нашої України, а також за вагомий особистий внесок у справу збереження і популяризації історично-культурної спадщини України». Цю Подяку на прохання організації  В.Коваленко вручив  депутату Новокаховської міської ради Віталію Валерійовичу Перетятьку.

         

 

 

[SvenSoftSocialShareButtons] Вы можете залишити коментарій, аба посилання на Ваш сайт.

Залишити коментар

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.