В.Коваленко відзначив переможців обласного конкурсу «Учень року – 2016»

foto-1_586x440

14 грудня відбулося нагородження кращих учнів міста 2016 року. Ця урочиста подія відбулася у малій залі виконкому, куди завітали директори та по одному вихованцю з 14 шкіл. В цій урочистій події взяли участь начальник міського відділу освіти Оксана Якубова, депутати Новокаховської міської Сергій Хоменко і Наталія Марченко.

Як розповіла завідуюча міським відділом освіти О.Якубова, ці учні взяли участь в обласному конкурсі і стали переможцями. Вони – не лише успішно навчаються, але й є учасниками олімпіад і конкурсів, активістами патріотичного руху.

За традицією, міський голова В.Коваленко запросив їх до виконкому, щоб особисто привітати і нагородити. Звертаючись до педагогів та учнів, він сказав: « Протягом року  ми зробили великий крок з метою покращити життя в нашому місті, зрозуміти глибину проблем більшості людей і знайти своє місце на цьому шляху. Поруч зі мною – депутати, з якими ми разом робили ці кроки задля поліпшення життя на території Новокаховської міської ради.

Українці – це добрий, спокійний, розумний, відповідальний,  працьовитий, з широкою душею, щирий і гостинний народ. Ви – талановиті, працьовиті і успішні представники ваших закладів. Я всіх вас добре знаю, бачив вас на міських та шкільних заходах, чув про ваші успіхи та перемоги. І сьогодні хочу привітати вас і подякувати за вашу працю – і в навчанні, і в наукових та творчих пошуках. І почути про те, що вас турбує, про що ви мрієте і до чого прагнете».

foto-2_586x440

foto-3_586x440

foto-4_586x440

foto-5_586x440

Відбулася церемонія нагородження. Володимир Коваленко вручив Грамоти і подарунки переможцям обласного конкурсу «Учень року – 2016». Їх отримали Олександра Єліна (ЗОШ №1), Валентина Мурза (НВК №2), Євгеній Задоя (ЗОШ №3), Катерина Плясецька (ЗОШ №5), Аделіна Манагарова (ЗОШ №6), Микола Кучерявий (ЗОШ №7), Анастасія Юрченко (СЗОШ №8), Катерина Атаманчук (Новокаховська гімназія), Валерій Кузнєцов (ЗОШ №10), Анна Бурмаза (НКТЕЛ), Зоряна Остапець (Дніпрянська ЗОШ), Анатолій Колотілов (Корсунська ЗОШ), Георгій Завгородній (Маслівська ЗОШ).

foto-6-1_586x440

Після нагородження учні пригостилися солодощами і соками,  розповіли про свої навчальні заклади, улюблені предмети та свої захоплення. Школярі зізналися, що їм дуже подобаються зміни у зовнішньому вигляді міста – висаджуються молоді дерева( як з’ясувалося, протягом року їх висаджено 1270), відновлено дороги, і всі вони освітлені, з’являються нові будівлі.

Школярі розповіли, що хочуть, щоб не було безробітних, щоб працювали підприємства і на всіх вистачило робочих місць. І щоб новокаховчани не виїжджали з міста у пошуках кращої долі, а знаходили своє особисте щастя і улюблену роботу в Новій Каховці. Своєю працею щоб змінювали місто і пишалися ним. Про це відверто зізнався міському голові учень ЗОШ №10 Валерій Кузнєцов.

А 9-класник ЗОШ №3 Євгеній Задоя розповів, що вирішив закінчити 11 класів. Нині активно займається спортом. А після закінчення школи  планує продовжити навчання у Польщі.

В.Коваленко розповів школярам про те, як формується міський бюджет, завдяки чому він поповнюється, і на що були витрачені кошти протягом 2016 року. А також на прохання школярів розповів, які роботи були виконані у школах міста і що передбачається зробити у наступному році не лише у школах, але й взагалі в місті.

Отже, в планах – відкриття міського Палацу культури, завершення відновлення Дніпровського проспекту, заміна вікон у школах, продовження реконструкції парку від ПК до будівлі прокуратури, відновлення міської пристані, реконструкція скверу Сільських будівельників. Буде продовжено асфальтування внутрішньоквартальних проїздів, відновлення тротуарів, передбачена ціла низка ремонтних робіт у школах – ремонти покрівель, спортивних залів, а також  ремонти у міській лікарні і забезпечення її медичним обладнанням.

Буде продовжено розміщення на дорогах «лежачих поліцейських»,  ремонтні роботи у сільських та селищних закладах – ФАПах і клубах. Придбання музичних інструментів для духових оркестрів. Виділення додаткових коштів на роботу громадських організацій. Вирішення проблеми розташування всієї системи позашкільної освіти – є ідея створити Центр позашкільної освіти, зібравши всі позашкільні заклади в одній великій будівлі. І на це теж будуть потрібні кошти.

Як розповів В.Коваленко, лише на виконання робіт в системі освіти у 2017 році з міського бюджету передбачено направити понад 37 млн грн.

Школярі поцікавилися, чим вони можуть допомогти у вирішенні міських проблем, виконанні запланованих робіт. Міський голова відповів: «Мене турбує рівень спілкування між вами. Прикро чути від ваших ровесників грубі слова, бачити неповагу у ставленні до дівчат. Не допускайте цього – і з вашого боку це буде найкращим подарунком для міста».

foto-7_586x440

Учениця ЗОШ №1 Олександра Єліна подарувала міському голові вишивку, на якій – гарний український козак, волелюбний, сміливий, мужній  пращур нинішніх українців. Вона побажала В.Коваленку сил і мудрості на чолі міста. А Новій Каховці – розвитку і позитивних перетворень.

Після такого плідного спілкування кращі учні Новокаховської міської ради  за традицією побували в кабінеті міського голови, де разом сфотографувалися.

foto-8_586x440

 

 

 

[SvenSoftSocialShareButtons] Вы можете залишити коментарій, аба посилання на Ваш сайт.

Залишити коментар

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.